Мазь для видалення папілом

(для зовнішнього застосування)

Опис: Однорідна густа маса білого кольору.

Склад: 1 г препарату містить: кислота саліцилова - 98 мг, кислота бензойна - 48 мг, кислота молочна - 44 мг, наповнювач до 1 г.

Фармакологічні властивості: Мазь має виражені антисептичні та кератопластичні властивості, відшаровує дегенеровані і нежиттєздатні тканини, має дезінфікуючу дію. Саліцилова кислота сприяє відторгненню ороговілих клітин, посилює ріст грануляцій, затримує ріст багатьох мікробів і грибів. Фенол проявляє дезінфікуючу дію, активний відносно вегетативних форм бактерій (переважно аеробних) і грибів, на спори впливає слабо, взаємодіє з білками мікробної клітини і викликає їх денатурацію, порушує колоїдний стан клітини, розчиняється в ліпідах клітинної мембрани і підвищує її проникність, впливає на окислювально-відновні процеси. На шкіру і слизові оболонки чинить подразнюючу і припікаючу дію.

Застосування: Лікування великої рогатої худоби, коней, овець, кіз при захворюваннях шкіри та копит (папіломатоз, загнивання стрілки та інші види гнилі рогів).

Дозування: Мазь щоденно наносять тонким шаром на очищену від бруду і залишків ексудату уражену ділянку шкіри або копита. Рекомендується накласти фіксуючу пов’язку. Лікування папіломатозу проводять до початку руйнування поверхневого шару папілом, захворювань копит – до клінічного ефекту.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Гострі гнійні процеси. Мазь несумісна з лугами.

Каренція: Продукцію тваринництва використовують без обмежень.

Форма випуску: Полімерні контейнери по 40 г.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 2 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.


Роздрукувати (зберегти)