Мазь оксітетрациклінова 5%

(для зовнішнього застосування)

Опис: Густа однорідна маса вiд жовтуватого до світло-коричневого кольору зі специфічним запахом.

Склад: 1 г препарату містить діючу речовину: окситетрациклiну гiдрохлорид – 50 мг, вазелін медичний – до 1г.

Фармакологічні властивості: Мазь має виражені бактеріостатичні властивості, які зумовлені дією окситетрацикліну — антибіотика широкого спектру протимікробної дії, активного до більшості грампозитивних та грамнегативних бактерій (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Pasteurella spp., Salmonella spp. тощо), а також рикетсій (Rickettsia spp.), деяких видів хламідій (Chlamydia spp.) та мікоплазм (Mycoplasma spp.), неактивний щодо Pseudomonas auruginosa.

Застосування: Лікування великої рогатої худоби, коней, овець, кіз, свиней, собак, котів та кролів при опіках, обмороженнях та ранах різного походження, при захворюваннях шкіри (дерматит, екзема та інші), що спричинені мікроорганізмами, чутливими до окситетрацикліну.

Дозування: Мазь наносять зовнішньо рівномірним тонким шаром на уражені ділянки шкіри або рану i на 2-4 см навколо них 1–2 рази на добу до зникнення ознак захворювання. Перед нанесенням мазі уражену ділянку шкіри ретельно очищують від шерсті, механічних включень, забруднень, ексудату, некротичного матеріалу. Для посилення дії препарату зверху рекомендується накладати звичайну пов‘язку, можна з пергаментним папером, яку міняють 1 раз на добу.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату, захворювання печінки, нирок.

Каренція: Продукцію тваринництва використовують без обмежень.

Форма випуску: Полімерні контейнери по 40 г.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі 2-25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.


Роздрукувати (зберегти)