Некростоп

(для зовнішнього застосування)

Опис: Порошок жовтуватого кольору із специфічним запахом йодоформа.

Склад: 1г препарату містить діючі речовини: окситетрациклiну гiдрохлорид – 0,4мг, перекисні сполуки калію – 0,3 мг, стрептоцид – 0,15 мг; цинку оксид – 0,15 мг; стимулятор регенерації тканин – до 1 г.

Фармакологічні властивості: Препарат має антисептичну, протимікробну, протизапальну та адсорбуючу дії, які зумовлені вмістом окситетрацикліну, перекисних сполук калію, стрептоциду та цинку оксиду. Окситетрациклін – антибіотик широкого спектру протимікробної дії, активного до більшості грампозитивних та грамнегативних бактерій (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Escherichia сoli, Pasteurella spp., Salmonella spp. та інші), а також Rickettsia spp., деяких видів Chlamydia spp. та Mycoplasma spp., неактивний щодо Pseudomonas aеruginosa. Окситетрациклін проникає в клітини мікроорганізмів унаслідок дифузії та частково шляхом активного транспортування. Дія окситетрацикліну зумовлена порушенням синтезу білка внаслідок блокади функції рибосом у чутливих до препарату мікроорганізмах. Стрептоцид – сульфаніламідний препарат бактеріостатичної дії, активний щодо грампозитивних (Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp. та інші) і грамнегативних мікроорганізмів (Escherichia coli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Pasteurella spp., Bordetella sрр., Shigella spp. та інші ). Як конкурентний антагоніст пара-амінобензойної (ПАБ) кислоти стрептоцид включається у метаболічний ланцюг мікроорганізмів, що призводить до порушення синтезу дигідрофолієвої, а потім тетрагідрофолієвої кислот і, як наслідок, до порушення синтезу нуклеїнових кислот і обмінних процесів в мікробній клітині. Цинку оксид проявляє слабку протимікробну, в’яжучу, адсорбуючу дії, підсушує шкіру, що призводить до зменшення ексудації та сприяє зменшенню місцевих проявів запалення і подразнення. Четвертинна амонійна сіль олігомеру-25 в якості засобу для стимуляції репаративної регенерації пошкоджених тканин стимулює загоєння повношарових вирізаних ран.

Застосування: Лікування та профілактика у великої та дрібної рогатої худоби, коней травм та хвороб копит (некробактеріозу, копитної гнилі, тощо), кігтів та рогів.

Дозування: Зовнішньо. Присипку наносять на попередньо розчищену поверхню корита, рога з подальшим механічним зачищенням та фіксацією пов’язками. Наступну обробку повторюють через 2-3 доби, подальші (при необхідності) – через 5 діб.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Не рекомендується застосовувати при наявності на шкірі гострого гнійно-запального процесу.

Каренція: Продукцію тваринництва використовують без обмежень.

Форма випуску: Полімерні пакети по 1000 г.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.


Роздрукувати (зберегти)