Девімас

(емульсія для вимені)

Опис: Густа мазеподібна однорідна маса біло-жовтого кольору з специфічним запахом.

Склад:1 г препарату містить: метилсаліцилат – 2,5 мг, камфорна олія – 10 мг, ментол – 2,5 мг, гваякол – 5,0 мг, мазева основа – до 1 г.

Фармакологічні властивості: “Девімас” – комбінований препарат для зовнішнього застосування, фармакологічні властивості якого зумовлені взаємним потенціюванням терапевтичних ефектів кожного з компонентів. Перший компонент емульсії, метилсаліцилат, належить до групи нестероїдних протизапальних засобів, що добре проникають через шкіру. Він чинить протизапальний та болезаспокійливий ефекти, що посилюються завдяки синергічній дії камфори, ментолу та гваяколу. Другий компонент емульсії камфорна олія при місцевому застосуванні чинить протимікробну, протизапальну, відволікаючу, знеболювальну дію та усуває свербіж шкіри. Ці властивості зумовлені наявністю у молекулі камфори функціонально активної молекули кисню, яка має високий окислювальний потенціал, порушує клітинні мембрани мікроорганізмів, руйнує багато активних сполук, що спричиняють запалення, біль і подразнення чутливих рецепторів шкіри. Ментол має протисвербіжну дію та місцевоанестезуючий ефект. При нанесенні на шкіру та слизові оболонки спричиняє подразнення нервових закінчень, що супроводжується відчуттям холоду, легкого печіння та поколювання. Гваякол, як органічна речовина має дезінфікуючу і пом'якшувальну дію. Сукупні складові препарату у мазевій основі зумовлюють виражену антисептичну, протизапальну, бактеріостатичну, тонізуючу, пом’якшувальну, місцево-знеболюючу, регенеруючу дії, що сприяє швидкому загоюванню ран.

Застосування: Зовнішньо для лікування корів і кіз при подряпинах, порізах, опіках, тріщинах, обмороженнях шкіри вимені, дійок; дерматитах. Емульсію використовують для щоденного догляду за вим’ям лактуючих тварин; як гігієнічний засіб для профілактики маститу, тріщин вимені; підвищення еластичності шкіри вимені і дійок; комплексного лікування маститу; післяродового набряку вимені; для живлення шкіри при масажі м’язів, зв’язок, сухожиль і суглобів. Використання емульсії при ручному доїнні робить процес комфортним для тварини, а тому більш продуктивним завдяки кращій молоковіддачі. Під час ручного доїння емульсія проникає в шкіру дійок і забезпечує їх живлення і захист від подразнень.

Дозування: Емульсію наносять тонким шаром на шкіру вимені після доїння або, при необхідності, перед доїнням. Допускається довготривале застосування препарату. При лікуванні хвороб травматичного або запального характеру (особливо післяродовий набряк вимені) необхідно наносити емульсію на ушкоджене місце, злегка втираючи, не менше двох разів на добу.

Протипоказання: : Індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Каренція: Продукцію тваринництва використовують без обмежень.

Форма випуску: Полімерні контейнери по 1 л.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.


Роздрукувати (зберегти)