Циромадев

(для зовнішнього застосування)

Опис: Водорозчинний порошок.

Склад:1 г препарату містить діючу речовину: циромазин – 600 мг, наповнювач – до 1 г.

Фармакологічні властивості: Діюча речовина препарату – циромазин – синтетична сполука з групи триазинів. Циромазин є регулятором росту комах з роду Двокрилі (мухи, мошки, тощо), який подавляє розвиток личинок шляхом пригнічення синтезу хітину. Найбільш чутливими до дії циромазину є личинки мух першої стадії розвитку. Візуальний ефект від дії циромазину проявляється через 2 тижні після першого використання препарату за зменшенням численності дорослих комах.

До дії циромазину нечутливі личинки корисних комах (бджоли, тощо) та теплокровні тварини.

Застосування: Препарат використовується для боротьби з мухами на стадії розвитку личинки у тваринницьких приміщеннях та гноєсховищах.

Дозування: Попередньо готується розчин препарату у співвідношенні препарат/вода не менше, ніж 1:50. Цим розчином обробляється поверхня підлоги (решіткової або перфорованої), з розрахунку 0,8 г. Циромадеву на 1 м2 площі. Обробку проводять двічі або тричі впродовж 2 тижнів.

Застереження: Запобігати контакту препарату зі шкірою та слизовими оболонками.

Каренція: Продукцію тваринництва використовують без обмежень.

Форма випуску: Полімерні пакети по 1000 г.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 10 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.


Роздрукувати (зберегти)