Мазь цинкова 10%

(для зовнішнього застосування)

Опис: Густа однорідна маса білого кольору зі специфічним запахом.

Склад: 1 г препарату містить діючі речовини: окис цинку – 100 мг, вазелiн медичний – до 1г.

Фармакологічні властивості: Протизапальний місцевий засіб, має підсушуючу, в’яжучу і адсорбуючу дії. Утворює альбумінати і денатурує білки. При нанесенні на уражену поверхню зменшує явища ексудації, запалення і подразнення тканин, утворює захисний бар’єр від дії подразнюючих факторів.

Застосування: Лікування великої рогатої худоби, коней, овець, кіз, свиней, собак, котів від дерматитів, екзем, пролежнів, пошкоджень шкіри (опіки, порізи).

Дозування: Зовнішньо. Очистити і висушити уражену ділянку. Мазь наносять тонким шаром на уражені ділянки шкіри 1-2 рази на добу. Кількість мазі залежить від обсягу ураження. При лікуванні опіків і ран – накладають пов’язку з маззю. Тривалість курсу лікування обумовлена характером захворювання.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Не рекомендується застосовувати при наявності на шкірі гострого гнійно-запального процесу. Уникати потрапляння мазі в очі та на поверхні ран.

Каренція: Продукцію тваринництва використовують без обмежень.

Форма випуску: Полімерні контейнери по 40, 200, 400, 900 г.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 2 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.


Роздрукувати (зберегти)