Йодозол


Опис: Піноутворюючий аерозоль жовто-коричневого кольору.

Склад: 1г препарату містить йод – 4,4 мг, наповнювач - пропілент до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Йод є антисептиком. Дія препарату «Йодозол» обумовлюється тривалим виділенням молекулярного йоду. Препарат має сильний окислювальний ефект, руйнує органічні речовини, частково окислюючи та замінюючи їх. Присутність органічних речовин зменшує його бактерицидну дію. Утворенням піни надає можливість впливу активної речовини на всю внутрішню поверхню стінки матки та її роги.

Застосування: Застосовують препарат для профілактики та лікування післяродових ускладнень та гінекологічних інфекцій у корів, свиней, овець і кіз (ендометритів, піометри, цервіцитів, вагінітів, затримки посліду, після надання рододопомоги, кесаревого розтину та післяродової санації матки).

Дозування: Перед застосуванням флакон добре збовтати. Провести санітарну обробку зовнішніх статевих органів і кореня хвоста. При необхідності звільнити порожнину матки від запального ексудату. Препарат застосовують внутрішньоматково за допомогою одноразового катетера. Шляхом натискання на аерозольну головку, яка з’єднана з балоном, вводять вміст балону в порожнину матки протягом 10-15 секунд. Застосовують одноразово після попереднього огляду та ректального масажу матки. При необхідності введення препарату повторюють двічі або тричі з інтервалом 5-7 діб. У випадку піометри можна застосовувати одноразово вміст двох балонів.

Протипоказання: Не застосовувати тваринам при підвищеній чутливості до діючих речовин препарату. Не застосовувати під час вагітності. Після введення препарату не робити масаж матки.

Період виведення (каренція): Продукцію тваринництва використовують без обмежень.

Форма випуску: Аерозольний балон місткістю 53 мл з пластмасовим аплікатором, катетером та рукавицею одноразового використання.

Зберігання: Зберігати в сухому темному місці при температурі від 10 до 25 °С. Не підлягає заморожуванню. Уникати високих температур та вогню. Не ударяти, не відкривати, не кидати у вогонь. Зберігати у закритому та недоступному для дітей місці.


Увага!!!

Зберігати в сухому захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі не вище 45оС. Не розпилювати поблизу вогню. Не розбирати, не проколювати, не спалювати.


Роздрукувати (зберегти)