Метразол-Гента


Опис: Піноутворюючий аерозоль білого кольору.

Склад: 1мл препарату містить діючі речовини: цефалексину моногідрату – 13,2 мг, гентаміцину сульфату – 4,4 мг, наповнювач до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Метразол-гента – комбінований протимікробний препарат, до складу якого входить цефалексину моногідрат і гентаміцину сульфат, які діють на грампозитівні і грамнегативні бактерії такі як: Streptococus, Staphilococus, E. coli, Psedomonas aeruginosa, Klebsiella pneumonial та інші, за винятком туберкульозної мікобактерії. Диметилсульфоксид, в якості безпечної пролонгуючої основи, добре проникає крізь біологічні мембрани, у тому числі через шкіру, і має транспортні властивості, сприяючи проникненню через шкіру і слизові оболонки лікарських засобів. Має протизапальну, аналгетичну, антисептичну та фібринолітичну дію. Утворення піни надає можливість впливу активних речовин на всю внутрішню поверхню стінки матки та її роги.

Застосування: Застосовують препарат для профілактики та лікування післяродових ускладнень та гінекологічних інфекцій у корів, свиней, овець і кіз (ендометритів, піометри, цервіцитів, вагінітів, затримки посліду, після надання рододопомоги, кесаревого розтину та післяродової санації матки).

Дозування: Перед застосуванням флакон добре збовтати. Провести санітарну обробку зовнішніх статевих органів і кореня хвоста. При необхідності звільнити порожнину матки від запального ексудату. Препарат застосовують внутрішньоматково за допомогою одноразового катетера. Шляхом натискання на аерозольну головку, яка з’єднана з балоном, вводять вміст балону в порожнину матки протягом 10-15 секунд. Застосовують одноразово після попереднього огляду та ректального масажу матки. При необхідності введення препарату повторюють двічі або тричі з інтервалом 5-7 діб. У випадку піометри можна застосовувати одноразово місткість двох балонів.

Протипоказання: Не застосовувати тваринам при підвищеній чутливості до діючих речовин препарату. Не застосовувати під час вагітності. Після введення препарату не робити масаж матки.

Період виведення (каренція): Забій тварин на м’ясо дозволяється через 7 діб після останнього застосування препарату. Споживання молока в їжу людям дозволяється через 4 доби після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м’ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновок лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску: Аерозольний балон місткістю 53 мл з пластмасовим аплікатором, катетером та рукавицею одноразового використання.

Зберігання: Зберігати в сухому темному місці при температурі від 10 до 25 °С. Не підлягає заморожуванню. Уникати високих температур та вогню. Не ударяти, не відкривати, не кидати у вогонь. Зберігати у закритому та недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.


Увага!!!

Зберігати в сухому захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі не вище 45оС. Не розпилювати поблизу вогню. Не розбирати, не проколювати, не спалювати.


Роздрукувати (зберегти)