Метразол-Біо


Опис: Піноутворюючий аерозоль жовтуватого кольору.

Склад: 1 мл препарату містить діючі речовини: хлоргексидину біглюконат – 0,06 мг, наповнювач до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Метразол-Біо – комбінований протимікробний препарат. Хлоргексидин – антисептична речовина з групи бігуанідів, яка активна по відношенню до грампозитивних та грамнегативних бактерій (в тому числі стійких до дії антибіотиків), дріжджових та пліснявих грибків, найпростіших та деяких вірусів. Відмічена активність хлоргексидину майже не змінюється у присутності крові та гною. При застосуванні хлоргексидин значний час залишається на поверхні епітеліальних клітин і не проникає у судинне русло. Бензалконій хлорид – антисептична речовина з групи четвертинних амонійних сполук. Активний по відношенню до грампозитивних та грамнегативних бактерій, дріжджових та пліснявих грибків, найпростіших та деяких вірусів. Бензалконій хлорид має властивості поверхнево-активної речовини, що при застосуванні із хлоргексидином призводить до вираженого синергічного ефекту. Утворення піни надає можливість впливу активних речовин на всю внутрішню поверхню стінки матки та її роги.

Застосування: Застосовують препарат для профілактики та лікування післяродових ускладнень та гінекологічних інфекцій у корів, свиней, овець і кіз (ендометритів, піометри, цервіцитів, вагінітів, затримки посліду, після надання рододопомоги, кесаревого розтину та післяродової санації матки).

Дозування: Перед застосуванням флакон добре збовтати. Провести санітарну обробку зовнішніх статевих органів і кореня хвоста. При необхідності звільнити порожнину матки від запального ексудату. Препарат застосовують внутрішньоматково за допомогою одноразового катетера. Шляхом натискання на аерозольну головку, яка з’єднана з балоном, вводять вміст балону в порожнину матки протягом 10-15 секунд. Застосовують одноразово після попереднього огляду та ректального масажу матки. При необхідності введення препарату повторюють двічі або тричі з інтервалом 5-7 діб. У випадку піометри можна застосовувати одноразово місткість двох балонів.

Протипоказання: Не застосовувати тваринам при підвищеній чутливості до діючих речовин препарату. Не застосовувати під час вагітності. Після введення препарату не робити масаж матки. Препарат несумісний з йодом, солями металів та аніонними миючими засобами (мило).

Період виведення (каренція): Продукцію тваринництва використовують без обмежень.

Форма випуску: Аерозольний балон місткістю 53 мл з пластмасовим аплікатором, катетером та рукавицею одноразового використання.

Зберігання: Зберігати в сухому темному місці при температурі від 10 до 25 °С. Не підлягає заморожуванню. Уникати високих температур та вогню. Не ударяти, не відкривати, не кидати у вогонь. Зберігати у закритому та недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.


Увага!!!

Зберігати в сухому захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі не вище 45оС. Не розпилювати поблизу вогню. Не розбирати, не проколювати, не спалювати.


Роздрукувати (зберегти)