Гістеродев-Т


Опис: Розчин рожево-червоного кольору (допускається незначний осад).

Склад: 1 мл препарату містять: тилозину тартрат - 25 мг, колістину сульфат - 2 мг, фуксин - 2 мг, наповнювач – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Гістеродев-Т володіє широким спектром протимікробної дії, сприяє відновленню скорочувальної функції матки корів, хворих на післяродовий гнійно-катаральний ендометрит і регенерації слизової оболонки матки. Тилозин – суміш макролідних антибіотиків, які продукуються штамом Streptomyces fradiae, що включає, головним чином, тилозин A. Тилозин ефективний проти грампозитивних і деяких грамнегативних мікроорганізмів: Streptococcus spp., Staphylococcus spp.,Corynebacterium spp., Clostridium spp., Erysipelothrix spp., Pasteurella spp., Vibrio spp., Leptospira spp., Brucella spp., Neisseria spp., Haemophilus spp., Moraxella spp., а також проти мікоплазм (Mycoplasma spp.), хламідій (Chlamydia spp.), рикетсій (Rickettsia spp.), спірохет (Spirochaetes). Тилозин проявляє бактеріостатичну дію шляхом гальмування синтезу білка. Колістин – циклопептидний антибіотик, активний по відношенню до грамнегативних мікроорганізмів (E. coli, Pseudomonas aeruginosa, Aerobacter aerogenes, Corynebacterium spp., Haemophilus influenzae, Klebsiella spp., Salmonella spp., Shigella spp., Pasteurella spp.). До колістину майже не чутливі грампозитивні мікроорганізми. Механізм дії колістину полягає у деструкції фосфоліпідів бактеріальної мембрани, завдяки чому не розвивається набута стійкість чутливих мікроорганізмів. Диметилсульфоксид, в якості безпечної пролонгуючої основи, добре проникає крізь біологічні мембрани, у тому числі через шкіру, і має транспортні властивості, сприяючи проникненню через шкіру і слизові оболонки лікарських засобів. Має протизапальну, аналгетичну, антисептичну та фібринолітичну дію. Препарат володіє протизапальними та регенеративними властивостями. Тому, Гістеродев-Т діє як на вегетативні, так і на спорові форми мікроорганізмів, ефективний проти мікробіальної біоплівки. Препарат володіє протизапальними та регенеративними властивостями.

Застосування: Застосовують препарат для профілактики та лікування післяродових внутрішньоматкових інфекцій у корів, свиней, овець і кіз (ендометритів, пірометри, цервіцитів, вагінітів, затримки посліду, що спричинені чутливими до тилозину тартрату, колістину сульфату та метронідазолу мікроорганізмами), після надання рододопомоги, кесаревого розтину та післяродової санації матки.

Дозування: Гістеродев-Т попередньо підігрівають до температури +35-40 °С і ретельно збовтують. Препарат вводять внутрішньоматково в дозі 50-100 мл кожні 48 годин до одужання або відділення посліду.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Не застосовувати під час вагітності. Після введення препарату не робити масаж матки.

Період виведення (каренція): Забій тварин на м’ясо дозволяється через 14 діб після останнього застосування препарату. Споживання молока в їжу людям дозволяється через 7 діб після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м’ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновок лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску: Флакони по 250 мл та полімерні пляшки по 1000 мл.

Зберігання: Зберігати в сухому темному місці при температурі від 10 до 25 °С. Зберігати у закритому та недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.


Роздрукувати (зберегти)