Гістеродев-Енро


Опис: Препарат у вигляді розчину фіолетового кольору.

Склад: 1 мл препарату містить діючі речовини: енрофлоксацин – 25 мг, генціанвіолет – 2 мг, диметилсульфоксид – 0,25 мл, наповнювач – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Гістеродев-Енро володіє широким спектром антимікробної дії. Енрофлоксацин – антибіотик, який належить до групи фторхінолонів, володіє широким спектром дії проти грампозитивних та грамнегативних бактерій. Енрофлоксацин проявляє бактерицидну активність відносно таких мікроорганізмів: Е. coli, Pseudomonas spp., Salmonella spp., Staphylococcus aureus, Streptococcus spp., Enterococcus spp. та інших, а також згубно діє на мікоплазми (Mycoplasma spp.), лептоспіри (Leptospira spp.) та хламідії (Chlamydia spp.). Генціанвіолет володіє антисептичними, антибактеріальними, протигрибковими та в деякій мірі протизапальними властивостями, особливо це актуально для лікування та профілактики ендометритів грибкової етіологіі після тривалого лікування антибіотиками.

Диметилсульфоксид, в якості безпечної пролонгуючої основи, добре проникає крізь біологічні мембрани, у тому числі через шкіру, і має транспортні властивості, сприяючи проникненню через шкіру і слизові оболонки лікарських засобів. Має протизапальну, аналгетичну, антисептичну та фібринолітичну дію.

Застосування: Застосовують препарат для профілактики та лікування післяродових ускладнень та гінекологічних інфекцій, що спричинені чутливими до енрофлоксацину мікроорганізмами у корів, свиней, овець і кіз (ендометритів, піометри, цервіцитів, вагінітів, затримки посліду, після надання рододопомоги, кесаревого розтину та післяродової санації матки).

Дозування: Гістеродев-Енро попередньо підігрівають до температури +35-40 °С і ретельно збовтують. Препарат вводять внутрішньоматково в дозі 50-100 мл кожні 48 годин до одужання або відділення посліду.

Протипоказання: Не застосовувати тваринам при підвищеній чутливості до діючих речовин препарату. Не застосовувати під час вагітності. Після введення препарату не робити масаж матки протягом однієї доби. Не застосовувати тваринам з клінічними ознаками захворювань центральної нервової системи або ушкодження хрящів суглобів. Не застосовувати одночасно з тетрациклінами, хлорамфеніколом, циклоспорином та макролідами (еритроміцином) у зв’язку з можливістю виникнення токсикозу.

Період виведення (каренція): Забій тварин на м’ясо дозволяється через 10 діб після останнього застосування препарату. Споживання молока в їжу людям дозволяється через 7 діб після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м’ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновок лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску: Полімерні пляшки по 1000 мл.

Зберігання: Зберігати в сухому темному місці при температурі від 10 до 25 °С. Зберігати у закритому та недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.


Роздрукувати (зберегти)