Гістеродев Біо


Опис: Розчин світло-жовтого кольору (допускається незначний осад).

Склад: Препарат містить сік алое, евгенол, пропранолол та наповнювач.

Фармакологічні властивості: Гістеродев-Біо комбінований протимікробний біопрепарат, який володіє антисептичними та ранозагоючими властивостями. Сік алое володіє протизапальною, а при потраплянні на слизову оболонку ранозагоювальною дією. Активний по відношенню до грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Streptococcus agalactiae, Str. faecalis) та деяких грамнегативних мікроорганізмів (Pasteurella spp., E. coli).

Евгенол, як компонент ефірних олій гвоздики, базиліка та колюрії проявляє загальнозміцнюючу, антимікробну, протизапальну, болезаспокійливу, ранозагоювальну, кровоспинну, імуномодулюючу, антиоксидантну дію. Пропранолол відноситься до групи речовин-бета-адреноблокаторів, дія яких полягає у блокуванні адренорецепторів, чутливих до ряду гормонів та медіаторів (адреналін, норадреналін), що проявляється підвищенням скоротливості міометрію та антистресовими властивостями. Препарат володіє протизапальними та регенеративними властивостями.

Застосування: Застосовують препарат для профілактики та лікування післяродових внутрішньоматкових інфекцій у корів, свиней, овець і кіз (ендометритів, пірометри, цервіцитів, вагінітів, затримки посліду, що спричинені мікроорганізмами чутливими до алое та евгенолу), після надання рододопомоги, кесаревого розтину та післяродової санації матки.

Дозування: Гістеродев-Біо попередньо підігрівають до температури +35-40 °С і ретельно збовтують. Препарат вводять внутрішньоматково в дозі 30-50 мл кожні 24 години до одужання або відділення посліду.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Період виведення (каренція): Продукція тваринництва використовується без обмежень.

Форма випуску: Полімерні пляшки по 1000 мл.

Зберігання: Зберігати в сухому темному місці при температурі від 10 до 25 °С. Зберігати у закритому та недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.


Роздрукувати (зберегти)