Гістеродев


Опис: Розчин фіолетового кольору (допускається незначний осад).

Склад: 1 мл препарату містить: окситетрациклін гідрохлорид - 25 мг, генціанвіолет - 2 мг, диметилсульфоксид - 0,3 мл, наповнювач – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Гістеродев володіє широким спектром антимікробної дії. Окситетрациклін – напівсинтетичний антибіотик тетрациклінового ряду широкого спектру дії. Діє бактеріостатично. Інгібує синтез білка шляхом зворотного зв’язку з рибосомальною субодиницею чутливих до препарату мікроорганізмів і таким чином попереджає їх зв’язування з рибосомальною аміноацілтранспортною РНК. Активний по відношенню до грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Bac. anthracis, Listeria monocytogenes; Clostridium spp.), грамнегативних бактерій (E. coli, Enterobacter spp., Klebsiella spp., Salmonella spp., Yersinia spp.), а також до внутрішньоклітинних мікроорганізмів (рикетсії, хламідії, мікоплазми) та деяких найпростіших. Фуразолідон пригнічує ріст і розмноження грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp.), грамнегативних бактерій (E. coli та ін.) та інших мікроорганізмів. Активний відносно резистентних до антибіотиків і сульфаніламідів штамів мікробів; стійкість до фуразолідону розвивається повільно.

Диметилсульфоксид, в якості безпечної пролонгуючої основи, добре проникає крізь біологічні мембрани, у тому числі через шкіру, і має транспортні властивості, сприяючи проникненню через шкіру і слизові оболонки лікарських засобів. Має протизапальну, аналгетичну, антисептичну та фібринолітичну дію. Препарат володіє протизапальними та регенеративними властивостями.

Застосування: Застосовують препарат для профілактики та лікування післяродових внутрішньоматкових інфекцій у корів, свиней, овець і кіз (ендометритів, пірометри, цервіцитів, вагінітів, затримки посліду, що спричинені чутливими до окситетрацикліну мікроорганізмами), після надання рододопомоги, кесаревого розтину та післяродової санації матки.

Дозування: Гістеродев попередньо підігрівають до температури +35-40 °С і ретельно збовтують. Препарат вводять внутрішньоматково в дозі 50-100 мл кожні 48 годин до одужання або відділення посліду.

Протипоказання: Не застосовувати тваринам при підвищеній чутливості до діючих речовин препарату. Не застосовувати під час вагітності. Після введення препарату не робити масаж матки.

Період виведення (каренція): Забій тварин на м’ясо дозволяється через 14 діб після останнього застосування препарату. Споживання молока в їжу людям дозволяється через 7 діб після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м’ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновок лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску: Полімерні пляшки по 1000 мл.

Зберігання: Зберігати в сухому темному місці при температурі від 10 до 25 °С. Зберігати у закритому та недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.


Роздрукувати (зберегти)