Цефтіозол


Опис: Піноутворюючий аерозоль зеленого кольору.

Склад: 1 мл препарату містить діючі речовини: цефтіофур гідрохлорид - 25 мг, молочна кислота - 0,08 мл, діамантовий зелений - 2 мг, диметилсульфоксид - 0,2 мл, наповнювач до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Цефтіозол володіє широким спектром антимікробної дії. Цефтіофуру гідрохлорид – напівсинтетична речовина з групи цефалоспоринів третього покоління і має широкий спектр бактерицидної дії щодо грампозитивних і грамнегативних бактерій (включаючи продукуючі бета-лактамазу штами), а також щодо деяких анаеробів: Escherichia coli, Pasteurella haemolytica, Pasteurella multocida, Haemophilus parasuis, Pasteurella spp., Staphylococcus spp., Actynomyces pyogenes, Salmonella typhimurium, Bacillus spp., Proteus spp. і ін. Механізм дії цефтіофура гідрохлориду полягає в блокуванні синтезу клітинних стінок бактерій, пригнічуючи синтез пептидоглікану. Молочна кислота підтримує оптимальні значення кислотності слизової оболонки статевих органів. Бензалконій хлорид – антисептична речовина з групи четвертинних амонійних сполук; активний по відношенню до грампозитивних та грамнегативних бактерій, дріжджових та пліснявих грибків, найпростіших та деяких вірусів. Бензалконій хлорид має властивості поверхнево-активної речовини, що при застосуванні із цефтіофуром гідрохлоридом призводить до вираженого синергічного ефекту. Диметилсульфоксид, в якості безпечної пролонгуючої основи, добре проникає крізь біологічні мембрани, у тому числі через шкіру, і має транспортні властивості, сприяючи проникненню через шкіру і слизові оболонки лікарських засобів. Має протизапальну, аналгетичну, антисептичну та фібринолітичну дію. Утворення піни надає можливість впливу активних речовин на всю внутрішню поверхню стінки матки та її роги.

Застосування: Застосовують препарат для профілактики та лікування післяродових ускладнень та гінекологічних інфекцій, що спричинені чутливими до цефтіофуру мікроорганізмами у корів, свиней, овець і кіз (ендометритів, піометри, цервіцитів, вагінітів, затримки посліду, після надання рододопомоги, кесаревого розтину та післяродової санації матки).

Дозування: Перед застосуванням флакон добре збовтати. Провести санітарну обробку зовнішніх статевих органів і кореня хвоста. При необхідності звільнити порожнину матки від запального ексудату. Препарат застосовують внутрішньоматково за допомогою одноразового катетера. Шляхом натискання на аерозольну головку, яка з’єднана з балоном, вводять вміст балону в порожнину матки протягом 10-15 секунд. Застосовують одноразово після попереднього огляду та ректального масажу матки. При необхідності введення препарату повторюють двічі або тричі з інтервалом 5-7 діб. У випадку піометри можна застосовувати одноразово місткість двох балонів.

Протипоказання: Не застосовувати тваринам при підвищеній чутливості до діючих речовин препарату. Не застосовувати під час вагітності. Після введення препарату не робити масаж матки.

Період виведення (каренція): Продукцію тваринництва використовують без обмежень.

Форма випуску: Аерозольний балон місткістю 53 мл з пластмасовим аплікатором, катетером та рукавицею одноразового використання.

Зберігання: Зберігати в сухому темному місці при температурі від 10 до 25 °С. Не підлягає заморожуванню. Уникати високих температур та вогню. Не ударяти, не відкривати, не кидати у вогонь. Зберігати у закритому та недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.


Увага!!!

Зберігати в сухому захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі не вище 45оС. Не розпилювати поблизу вогню. Не розбирати, не проколювати, не спалювати.


Роздрукувати (зберегти)