Декстродев 50

(розчин для внутрішньовенного застосування)

Опис: Безколірний розчин для внутрішньовенних інфузій.

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину: декстроза – 500 мг, вода для ін’єкцій – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Після внутрішньовенного введення гіпертонічного розчину декстрози підвищується осмолярність крові, стимулюються процеси обміну речовин, покращується детоксикаційна функція печінки, посилюється скоротлива функція міокарду, збільшується діурез. У процесі метаболізму декстрози у тканинах утворюється значна кількість енергії, яка необхідна для життєдіяльності організму.

Застосування: При гіпоглікемії, дегідратації, детоксикаційній терапії, колапсі, шоку. Для покращення метеболізму та функцій печінки при інтоксикаціях та кетозах. При нестачі енергії в післяродовий період.

Дозування: Декстродев 50 застосовують внутрішньовенно, вводять поступово зі швидкістю біля 20-50 мл / хв. Разова доза тварині складає: велика рогата худоба - 200-500 мл.; вівці, кози - 100-150 мл.; свині - 50-150 мл. Препарат можна вводити повторно через 12-24 години курсом 3-5 діб.

Протипоказання:Індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Період виведення (каренція): Продукцію тваринництва використовують без обмежень.

Форма випуску: Флакони по 200 мл.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 1 рік з дати виготовлення. Після першого відбору препарат необхідно використати протягом 48 годин за умови зберігання в оригінальній упаковці при температурі від від 4 до 8 °С.


Роздрукувати (зберегти)