Суіферон

(для ін'єкцій)

Опис: Розчин для ін’єкцій темно-коричневого кольору.

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину: декстран заліза – 7 мг, міді (ІІ) хлорид – 27,1 мкг, кобальту (ІІ) хлорид – 2,66 мкг, тіаміну (вітамін В1) – 30 мкг, рибофлавіну (вітамін В2) – 11,4 мкг, піридоксину (вітамін В6) – 2,8 мкг, ніацину (вітамін В5) – 428,4 мкг, кальцію пантотенат (вітамін В3) – 16 мкг, інактивована сироватка крові свиней – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Суіферон – комплексний препарат, який поповнює запаси заліза, активізує процеси кровотворення, підвищує вміст гемоглобіну в еритроцитах. Залізо через специфічні рецептори на мембранах проліферуючих еритроїдних клітин надходить всередину клітини. Нормалізація процесів кровотворення сприяє підвищенню резистентності організму. Із місця ін’єкції декстран заліза всмоктується в кров, депонується в клітинах печінки, ретикулоендотеліальної системи, м’язової тканини і поступово витрачається для синтезу гемоглобіну. Основна частина заліза абсорбується протягом 72 годин, решта – поступово вивільняється у наступні 3-4 тижні. Мікроелементи і вітаміни позитивно впливають на засвоєння організмом заліза та регулюють обмін речовин. Білки плазми крові свиней (насамперед, іммуноглобуліни) сприяють розвитку пасивного імунітету та неспецифічної резистентності організму.

Застосування: Для профілактики та лікування поросят при залізодефіцитній анемії, гіпопластичній (аліментарно-дефіцитній і мієлотоксичній), гемолітичній анеміях різної етіології; при порушеннях розвитку організму тварини та обміну речовин, інших хворобливих станах, в результаті яких порушується функція кровотворних органів і пов’язаних з цим хворобах (пронос, респіраторні захворювання, хвороби шкіри, відсутність апетиту тощо); при відлученні поросят від свиноматок.

Дозування: Препарат вводять підшкірно або внутрішньом’язево у таких дозах: новонародженим поросятам – 5 мл одній тварині (через 7-10 днів ін’єкцію повторюють); старші поросята та кнурці – 10-20 мл. одній тварині (через 7-10 днів ін’єкцію повторюють).

Застереження: Парентеральне введення препарату викликає тимчасову пігментацію тканин в місці ін’єкції.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Не змішувати в одному шприці з іншими препаратами.

Період виведення (каренція): Продукцію тваринництва використовують без обмежень.

Форма випуску: Флакони по 100 мл.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення. Після першого відбору препарат необхідно використати протягом 2 діб за умови зберігання в оригінальній упаковці при температурі від від 4 до 8 °С.


Роздрукувати (зберегти)