Ретинол-250

(для ін'єкцій)

Опис: Розчин світло-жовтого кольору.

Склад: 1 мл препарату містить діючі речовини: ретинол – 250тис. ОД, наповнювач – до 1мл.

Фармакологічні властивості: Ретинол (вітамін А) виконує важливі функції в організмі тварин. Він приймає участь в окислювальних процесах, які забезпечують нормальне функціонування життєво важливих органів. Вітамін А приймає участь також у фосфорному, вуглеводному і ліпідному обмінах, що є необхідно для проліферації та росту клітин.

Вплив препарату призводить до підвищення інтенсивності росту і розвитку тварин, резистентності та продуктивності через стимуляцію протікання обмінних процесів.

Застосування: Ретинол-250 застосовують для профілактики і лікування гіпо- та авітаминозу А, для лікування гострих і хронічних захворювань органів дихання, шкіри, очей, шлунково-кишкового тракту, при розладах відтворювальних функцій, при порушеннях в органах, які мають епітеліальні тканини.

Дозування: Ретинол-250 застосовують внутрішньом’язево або підшкірно (одноразово, при необхідності можливе повторне введення через 7-10 діб) у таких дозах:

коні, ВРХ – 5 мл одній тварині;

вівці, кози, телята – 1 мл одній тварині.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Період виведення (каренція): Продукцію тваринництва використовують без обмежень.

Форма випуску: Флакони по 100 мл.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення. Після першого відбору препарат необхідно використати протягом 28 діб за умови зберігання в оригінальній упаковці при температурі від від 4 до 8 °С.


Роздрукувати (зберегти)