РЕГІДРО-БУСТ

(водорозчинний порошок)

Опис: Водорозчинний порошок світло-кремового кольору.

Склад: глюкоза, натрій хлорид, натрій бікарбонат, калій цитрат, гліцин, діоксид кремнію, сукрам.

Фармакологічні властивості:

Натрій підтримує осмотичний тиск і регулює обмін рідини в тканинах.

Калій є основним внутрішньоклітинним іоном, його обмін безпосередньо пов'язаний з натрієм. Обидва іони губляться при діареї, по-цьому їх відновлення є вкрай важливим.

Глюкоза сприяє всмоктуванню солей, допомагає відновити кислотно-лужний баланс крові, є джерелом енергії та має протитоксичну дію.

Цитрат і бікарбонат забезпечують ефективну корекцію метаболічного ацидозу при діареї, покращують всмоктування інших солей, роблячи продукт більш ефективним.

Гліцинзбільшує всмоктування глюкози і сприяє відновленню пошкодженої запальним процесом і токсинами слизової оболонки кишечника.

Діоксид кремнію - ефективно пов'язує різні токсини в просвіті кишечника і виводить їх з організму, знімає навантаження на нирки, кишечник і печінку, виводить утворені гази, і нормалізує випорожнення. Має виборчу абсорбцію, а значить, забирає з організму тільки шкідливі речовини, не надаючи ніякого впливу на корисні елементи. Питома поверхня діоксиду кремнію в одній дозі Регідро-бусту 970 м².

Сукрам надає приємні смакові і ароматичні властивості продукту, покращуючи не тільки його споживання, але і основних кормів. Крім того, Сукрам збуджує автономну ланку периферичної нервової системи в кишечнику, що призводить до значного збільшення всмоктування з просвіту кишечника глюкози, іонів натрію і води. При цьому всмоктування буде відбуватися в співвідношенні 1: 1: 250 (глюкоза, натрій вода), що надає Регідро-бусту додаткових корисних властивостей в разі зневоднення телят.

Застосування:Регідро-буст, в комплексі з деякими іншими обов'язковими заходами, дозволить проводити боротьбу з діареєю телят з дуже високою ефективністю і майже без участі лікаря ветеринарної медицини, тому що це засіб дуже зручний у використанні, і його майже неможливо передозувати - всі компоненти є повністю безпечними.

Дозування:

• Одну дозу (100 г - 150 мл або 2 мірні чашки) розчинити в 2 л теплої (35-39°С) води і випоїти теляті.

• У разі гострої діареї одне випоювання молока пропускають та випоюють 2 л води з додаванням 100 г Регідро-бусту, друге і третє випоювання - 2 л води з додаванням 100 г регідр-бусту, а через 2-3 години - 2 л молока. Після зникнення клінічних ознак діареї - просто випоювати молоко.

Іноді застосовують тактику без скасування годування молоком, але з додаванням Регідро-бусту в воду між випоюванням молока.

• Про застосування інших засобів телятам з діареєю - проконсультуватися з ветеринарним лікарем.

Не змішувати з молоком! Між випоюванням розчину Регідро-бусту і молоком повинно бути 2-3 години.

• Випоювати Регідро-буст телятам можливо тільки в разі збереження ковтального рефлексу.

• У разі зміни годівлі або перегрупування (переміщення) телят, рекомендується випоювати з водою регідро-буст за 1 добу до і 1 добу після згаданих змін в дозуванні 1 мірний стаканчик на кожен літр води).

Протипоказання:Індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Період виведення (каренція): Продукцію тваринництва використовують без обмежень.

Форма випуску: Полімерні відра по 3 кг.

Зберігання: В сухому темному місці при відносній вологості 75% та температурі від +5°С до + 28°С.

Термін придатності: 6 місяців від дати виробництва.


Роздрукувати (зберегти)