Розчин новокаїну 10%


Опис: Безколірний розчин для ін’єкцій та інфузій.

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину: новокаїн – 100 мг, вода для ін’єкцій – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Новокаїн має широку терапевтичну дію. При всмоктуванні в кров новокаїн зменшує утворення ацетилхоліну, знижує збудливість периферичних холінреактивних систем, блокує вплив на вегетативні ганглії, зменшує спазми гладкої мускулатури, знижує збудливість серцевого м‘яза і моторних ділянок кори головного мозку. Через інтерорецептори новокаїн впливає на перебудову вегетативної інервації, чим зумовлює довготривалу терапевтичну дію препарату. В організмі новокаїн гідролізується з утворенням параамінобензойної кислоти та диетиламіноетанолу. Параамінобензойна кислота є складовою частиною молекули фолієвої кислоти, проявляє антигістамінну та антисульфаніламідну дію, бере участь у процесах детоксикації. Диетиламіноетанол має помірну судиннорозширюючу дію. Місцево препарат проявляє швидку і короткочасну анестезуючу дію.

Застосування: ля лікувальних блокад при випаданні матки та піхви, затримці посліду у корів і кіз і овець, при серозно-катаральних маститах.

Дозування: Препарат вводять внутрішньочеревно, у таких дозах:

Велика рогата худоба – 10 мл;

Вівці, кози – 1,2 мл;

Препарат вводять одноразово, попередньо підігрівши його до температури 35-37°С. Можливе повторне застосування препарату в тих же дозах через 48-72 години.

Протипоказання: Індивідуальна підвищена чутливість до новокаїну, гіпотензія, гнійні процеси в місці введення. Препарат несумісний з лугами, окислювачами, солями важких металів, сульфаніламідами, гексаметилентетраміном.

Період виведення (каренція): Продукцію тваринництва використовують без обмежень.

Форма випуску: Флакони по 200 мл.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення. Після першого відбору препарат необхідно використати протягом 48 годин за умови зберігання в оригінальній упаковці при температурі від від 4 до 8 °С.


Роздрукувати (зберегти)