Розчин кальціюборглюконату 20%

(для ін'єкцій)

Опис: Безколірний розчин для ін’єкцій.

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину: кальцій глюконат – 200 мг, борна кислота, вода для ін’єкцій – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Препарат зменшує проникність капілярів, має протизапальну, протиексудативну та протиалергічну дії, тонізує симпатичну нервову систему. Кальцію бороглюконат підвищує рівень кальцію в крові; стимулює серцеву діяльність і процеси обміну; активізує систему мононуклеарних фагоцитів; підвищує фагоцитарну функцію лейкоцитів; послаблює дію токсинів; пришвидшує процес зсідання крові; не подразнює тканини.

Застосування: Препарат застосовують для профілактики та лікування тварин при захворюваннях, спричинених недостатністю або зниженням обміну кальцію в організмі, особливо при зменшенні його вмісту в кістках; рахіті; на початкових стадіях запальних процесів різного походження; при кровотечі та геморагічному діатезі; кропивниці; ревматичному запаленні; передродових та післяродових залежуваннях, післяродових парезах, затримці посліду, декальцинації організму на період вагітності та лактації, при тетанії вагітних, еклампсії у сук та свиноматок, а також при алергіях та токсикозах.

Дозування: Препарат вводять внутрішньом’язево, внутрішньовенно, повільно у таких дозах: велика рогата худоба – 150-300 мл;

коні – 150-250 мл;

вівці, кози – 20-100 мл;

свині – 30-100 мл;

собаки – 5-25 мл;

Шприц перед наповненням не повинен містити залишків спирту тому, що в присутності останнього глюконат кальцію випадає в осад. Препарат вводять одноразово, повільно, попередньо підігрівши його до температури 35-37°С. Можливе повторне застосування препарату в тих же дозах через 24 години.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Не застосовувати при гіперкальціємії, захворюваннях нирок, міокарду. Не застосовувати одночасно із глікозидами наперстянки і строфанту. Препарат знижує терапевтичну дію тетрациклінів.

Період виведення (каренція): Продукцію тваринництва використовують без обмежень.

Форма випуску: Флакони по 200 мл.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення. Після першого відбору препарат необхідно використати протягом 48 годин за умови зберігання в оригінальній упаковці при температурі від від 4 до 8 °С.


Роздрукувати (зберегти)