Глюкамін

(для внітрішньовенного введення)

Опис: Безколірний розчин для внутрішньовенних інфузій.

Склад: 1 мл препарату містить діючі речовини: кальцію хлорид – 80 мг, магнію хлорид – 32 мг, глюкоза - 50 мг, вода для ін’єкцій – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Глюкамін – препарат, який є розчином електролітів, глюкози і мікроелементів. Іони кальцію прискорюють згортання крові та підвищують щільність кровоносних судин, запобігають розвитку набряків, забезпечують протизапальну дію та знижують алергічну реакцію організму. Магній забезпечує метаболізм білків і вуглеводів та підвищує реактивність нервово-м'язового апарату. Глюкоза є джерелом легкозасвоюваної енергії і стимулятором м’язової роботи. Залізо – елемент, що входить до складу гемоглобіну і деяких дихальних ферментів. Гемоглобін утворюється в кістковому мозку за участі вітаміну В12, міді та інших елементів. При розщепленні гемоглобіну залізо не виводиться з організму, а відкладається в печінці і селезінці та може знову використовуватися для синтезу гемоглобіну чи на інші потреби. Найважливішою функцією міді є сприяння кровотворенню через участь у перетворенні заліза в органічно зв’язану форму і прискорення синтезу гемоглобіну. Марганець бере участь у процесах обміну речовин, активує ряд ферментів, впливає на обмін азотних речовин, кальцію й фосфору. Кобальт бере участь у кровотворенні, безпосередньо впливає на кровотворні функції кісткового мозку, прискорює синтез гемоглобіну, підвищує засвоєння заліза в організмі. Впливає на процеси обміну речовин і росту тварин, синтез і активування деяких ферментів, входить до складу вітаміну В2, сприяє кращому засвоєнню азоту і підвищує біосинтез білків, позитивно впливає на плодючість і молочність маток.

Застосування: Препарат призначають великій та дрібній рогатій худобі, свиням при гострих формах гіпокальціемії і гіпомагніемії (післяродовий парез та гіпокальціемія, гіпомагніємічна тетанія), в якості допоміжного препарату у лікуванні підгострих та хронічних розладів кальцієво-магнієвого обміну (рахіт, остеомаляція, тощо), для десенбілізаціі організму (алергічні явища, тощо).

Дозування: Глюкамін застосовують внутрішньовенно, вводять поступово зі швидкістю біля 20-50 мл / хв. Разова доза тварині складає: велика рогата худоба - 200-500 мл.; вівці, кози - 100-150 мл.; свині - 50-150 мл. Препарат можна вводити повторно через 12-24 години.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Не застосовувати разом із серцевими глікозидами, кальцієвими блокаторами, цукровому діабеті та при нирковій недостатності.

Період виведення (каренція):) Продукцію тваринництва використовують без обмежень.

Форма випуску: Флакони по 200 мл.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 10 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення. Після першого відбору препарат необхідно використати протягом 24 годин за умови зберігання в оригінальній упаковці при температурі від від 4 до 8 °С.


Роздрукувати (зберегти)