Феродев

(розчин для ін'єкцій)

Опис: Розчин для ін’єкцій темно-коричневого кольору.

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину: залізо трьохвалентне у вигляді комплексної сполуки з декстраном – 100 мг, наповнювач – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Залізо є складовим компонентом білків (напр., гемоглобіну, міоглобіну), які виконують функції переносу електронів, молекул кисню і беруть участь у процесах газообміну та тканинного дихання. Як складова частина ферментів залізо бере участь у процесах окислення, гідроксилювання та інших метаболічних процесах з оксилювально-відновлювальними реакціями.

Явища залізодефіциту мають місце при недостатньому надходженні його з кормами, порушенням його всмоктування у травному каналі, при підвищених потребах в залізі (інтенсивний ріст, вагітність, тощо) та кровотечах.

Залізо-декстрановий комплекс після парентерального введення досить швидко вмоктується у системний кровоток і розповсюджується у тканини, де повільно вивільнюється залізо і включається у біохімічні процеси. Завдяки високій худобі, свиням, собакам для лікування та профілактики залізодефіцитних анемій.

Дозування: Препарат вводять внутрішньом’язево або підшкірно в дозі як наведено нище:

поросята: профілактика - 1,0–1,5 мл на голову у перші 3–5 діб життя, повторно – через 10–14 діб; лікування - 1,5–2,0 мл на голову, повторно – через 7–10 діб.

свиноматки: профілактика - 4,0–5,0 мл на голову за 2–3 тижні перед опоросом, одноразово.

телята: профілактика - 3,0–4,0 мл на голову у перші доби життя, повторно – через 10–12 діб; лікування - 4,0–5,0 мл на голову, повторно – через 7–10 діб.

ягнята, козенята: профілактика - 1,5–2,0 мл на голову у 5-7 добу життя, повторно – через 10–14 діб; лікування - 2,0–3,0 мл на голову, повторно – через 7–10 діб.

собаки, цуценята: лікування - 0,1–2,0 мл на 10 кг маси тіла одноразово, повторно – через 7–10 діб.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Не застосовувати тваринам зі значним ураженням печінки та нирок, а також при надлишку заліза в організмі (гемохроматоз, гемосидероз, отруєння сполуками заліза). Не застосовувати при анеміях, які не пов’язаних з дефіцитом заліза (гемолітичні, дисрегенераторні).

Період виведення (каренція): Продукція тваринництва використовується без обмежень. Не використовувати препарат передзабійним тваринам з огляду на зафарбування м’яса та шкіри у місці ін’єкції.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 10 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення. Після першого відбору препарат необхідно використати протягом 24 годин за умови зберігання в оригінальній упаковці при температурі від від 4 до 8 °С.


Роздрукувати (зберегти)