Девівіт Комплекс

(розчин для перорального застосування)

Опис: Розчин помаранчево-жовтого кольору (допускається опалесценція).

Склад: 1 мл препарату містить діючі речовини: вітамін А – 20000 ОД, вітамін Д3 – 200 ОД, вітамін Е – 10 мг, вітаміни В1 – 5 мг, В2 – 2,5 мг, В6 – 5 мг, В12 – 0,04 мг, холін хлорид – 50мг, РР – 5 мг, наповнювач – до 1мл.

Фармакологічні властивості: Девівіт Комплекс оральний – комплексний полівітамінний препарат, який застосовується для корекції та нормалізації обмінних процесів у тварин. Вітаміни, які входять до складу препарату, беруть участь у біохімічних процесах в організмів тварин (у формі ензимовітамінів, гормоновітамінів, антиоксидантів). Вітамін А необхідний для проліферації та росту клітин, володіє антиоксидантними властивостями. Вітамін Д3 відграє ключову роль у метаболізмі кальцію, фосфору та магнію, а саме регулює експресію мембранних протеїнів клітин тонкого відділу кишечника, остеоцитів, епітелію нирок, які беруть участь у всмоктуванні мінералів з порожнини травного каналу, засвоєння їх іншим клітинами та екскрецію через нирки. Вітамін Е володіє значними антиоксидантними властивостями, попереджає зростанню інтенсивності перекисного окислення ліпідів, стабілізує структуру клітинних мембран всіх типів клітин. Вітаміни групи В та вітамін РР є кофакторами багатьох ферментів, які беруть участь у аеробному окисленні (цикл Кребса, дихальний ланцюг), синтетичних процесах (синтез жирних кислот, полісахаридів, замінних амінокислот), тощо.

Комплексний вплив діючих речовин препарату призводить до підвищення інтенсивності росту і розвитку тварин, резистентності та продуктивності через стимуляцію протікання обмінних процесів.

Застосування: Препарат призначають свиням різного віку, бройлерам, індикам та курям-несучкам. Лікування та профілактика метаболічних порушень, а саме для ліквідації дефіциту вітамінів на тлі захворювань, станів вагітності та лактації; для нормалізації і стимуляції обмінних процесів, підвищення резистентності до дії неблагоприємних факторів; стимуляції росту та розвитку; в якості адаптогену для профілактики стресів, спричинених транспортуванням, вакцинацією, зміною раціону тощо.

Дозування: Девівіт Комплекс оральний застосовують орально з питною водою щоденно до 7 діб у таких дозах:

поросята, свині– 0,5-1 мл на 1 літр води;

птиця – 0,5-1 мл на 1 літр води.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Період виведення (каренція): Продукцію тваринництва використовують без обмежень.

Форма випуску: Каністри по 5 л.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 1 рік з дати виготовлення.


Роздрукувати (зберегти)