Девівіт Комплекс

(розчин для ін'єкцій)

Опис: Розчин помаранчево-жовтого кольору (допускається опалесценція).

Склад: 1 мл препарату містить діючі речовини: вітамін А – 15000 ОД, вітамін Д3 – 1000 ОД, вітамін Е – 20 мг, вітаміни В1 – 10 мг, В2 – 0,5 мг, В3 – 25 мг, В5 – 35 мг, В6 – 3 мг, В12 – 30 мг.

Фармакологічні властивості: Девівіт Комплекс – комплексний полівітамінний препарат, який застосовується для корекції та нормалізації обмінних процесів у тварин. Вітаміни, які входять до складу препарату, беруть участь у біохімічних процесах в організмів тварин (у формі ензимовітамінів, гормоновітамінів, антиоксидантів).

Вітамін А необхідний для проліферації та росту клітин, володіє антиоксидантними властивостями. Вітамін Д3 відграє ключову роль у метаболізмі кальцію, фосфору та магнію, а саме регулює експресію мембранних протеїнів клітин тонкого відділу кишечника, остеоцитів, епітелію нирок, які беруть участь у всмоктуванні мінералів з порожнини травного каналу, засвоєння їх іншим клітинами та екскрецію через нирки. Вітамін Е володіє значними антиоксидантними властивостями, попереджає зростанню інтенсивності перекисного окислення ліпідів, стабілізує структуру клітинних мембран всіх типів клітин.

Вітаміни групи В є кофакторами багатьох ферментів, які беруть участь у аеробному окисленні (цикл Кребса, дихальний ланцюг), синтетичних процесах (синтез жирних кислот, полісахаридів, замінних амінокислот), тощо.

Комплексний вплив діючих речовин препарату призводить до підвищення інтенсивності росту і розвитку тварин, резистентності та продуктивності через стимуляцію протікання обмінних процесів.

Застосування: Препарат призначають всім видам сільськогосподарських тварин, собакам, кішкам, хутровим звірям. Лікування та профілактика метаболічних порушень, а саме для ліквідації дефіциту вітамінів на тлі захворювань, станів вагітності та лактації; для нормалізації і стимуляції обмінних процесів, підвищення резистентності до дії неблагоприємних факторів; стимуляції росту та розвитку; в якості адаптогену для профілактики стресів, спричинених транспортуванням, вакцинацією, зміною раціону, тощо.

Дозування: Девівіт-комплекс застосовують внутрішньомязево або підшкірно (одноразово, при необхідності можливе повторне введення через 7-10 діб) у таких дозах:

коні, ВРХ – 20-30 мл одній тварині;

свині, вівці, кози, телята – 5-10 мл одній тварині;

поросята до 20 кг – 0,5-2 мл одній тварині;

собаки, коти, хутрові звірі – 1-4 мл одній тварині.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Період виведення (каренція): Продукцію тваринництва використовують без обмежень.

Форма випуску: Флакони по 100 мл.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення. Після першого відбору препарат необхідно використати протягом 28 діб за умови зберігання в оригінальній упаковці при температурі від від 4 до 8 °С.


Роздрукувати (зберегти)