Девівіт Карнітин

(розчин для перорального застосування)

Опис: Розчин червоного кольору (допускається опалесценція).

Склад: 1 мл препарату містить діючі речовини: карнітину гідрохлорид – 50мг, вітамін Е – 30 мг, В12 – 0,01 мг, холін хлорид – 10мг, селен – 0,05мг, цинк – 1мг, наповнювач – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Девівіт Карнітин оральний – стимулятор обміну речовин, гепатопротектор і антистресовий препарат. Така комбінація діючих речовин найбільш ефективна при потребі в додатковій енергії та для зниження несприятливого впливу стресових факторів.

Карнітин гідрохлорид бере участь в розщепленні надлишкових жирних кислот, збільшує використання енергетичних джерел клітини та діє на енергетичний метаболізм тварин, покращує апетит, стимулює клітини імунної системи, що допомагає в період видужання.

Холін хлорид має ряд переваг, так як він володіє метіонін-зберігаючим ефектом, покращує апетит, що стимулює приріст живої маси, підвищує яйценосність птиці, виводимість курчат, попереджує перозис та запобігає жировій інфільтрації печінки.

Селен запобігає розладу травлення, збільшує резистентність, сприяє нормалізації обміну речовин, що дозволяє забезпечити високі темпи росту, високу яйценосність, збереженість молодняку і високу продуктивність сільськогосподарських тварин і птиці.

Вітаміни Е та В12 відіграють роль каталізатора в організмі і беруть участь у синтезі білку.

Застосування: Девівіт Карнітин оральний використовується для профілактики хвороб метаболізму печінки і м’язевої тканини у сільськогосподарських тварин і птиці, нефрозів, міокардозів, профілактики дії стресів (теплового, транспортного, звукового, харчового, поствакцинального і т.д) та профілактики авітамінозів, гіповітаминозів.

Дозування: Препарат використовується в дозі 0,9-1,0 мл/л води на протязі 3-5 днів.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Період виведення (каренція): Продукцію тваринництва використовують без обмежень.

Форма випуску: Каністри по 5 л.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 1 рік з дати виготовлення.


Роздрукувати (зберегти)