БТФ Плюс

(розчин для ін'єкцій)

Опис: Розчин для ін’єкцій рожевого кольору.

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину: бутафосфан – 100 мг, L-карнітину гідрохлорид – 100 мг, ціанкобаламін (вітамін В12) – 0,05 мг, наповнювач – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: БТФ плюс – комплексний препарат, який застосовується для корекції та нормалізації обмінних процесів у тварин та птиці.

Бутафосфан – похідне фосфорної кислоти. Володіє тонізуючою дією, є адаптогеном та стимулятором обмінних процесів, підвищує резистентність організму до комплексу негативних факторів, сприяє росту та розвитку тварин.

L-карнітин – амінокислота, яка приймає участь у транспорті жирних кислот через мітохондріальну мембрану, є важливим фактором підтримання певного рівня коензиму ацилювання (коензим А) у всіх типах клітин. L-карнітин володіє вираженою анаболічною дією: стимулює синтез білків м’язової тканини, мобілізує ліпіди з жирового депо (печінка, м’язи, жирова тканина), сприяє росту та розвитку. L-карнітин покращує апетит та секреторну функцію травного каналу, сприяє засвоєнню поживних речовин кормів. L-карнітин зменшує інтенсивність апоптозу всіх типів клітин, підвищує інтенсивність надходження органічних кислот (оцтової, пропіонової, молочної, тощо) та кетонових тіл до циклу Кребса, чим попереджає розвиток ацидозу та кетозу. Також L-карнітин підвищує тонус скелетних м’язів та міокарду, сприяє швидкому відновленню після фізичних навантажень.

Ціанкобаламін (вітамін В12) – фактор метилювання, який є кофактором ферментів гемопоезу та метаболізму органічних кислот, володіє ліпотропною дією.

Застосування: Препарат застосовують всім видам тварин та птиці як тонізуючий, стимулюючий та загальнозміцнюючий засіб при: акушерських та гінекологічних патологіях (складні пологи, післяпологові ускладнення, парези, еклампсії, порушення статевого циклу); порушеннях обміну речовин, що викликані нераціональною годівлею, недоїданням, астенічному синдромі тощо; вторинних анеміях, анеміях при гельмінтозах; як додатковий засіб при лікуванні дефіциту кальцію та магнію; для підвищення м’язової активності, при значних навантаженнях, перенапруженнях та виснаженні у тварин; для підвищення резистентності організму до дії різноманітних патогенів; для стимулювання росту, розвитку та приросту живої ваги у молодих тварин; як додатковий засіб при лікуванні захворювань, спричинених різними факторами (інфекційного та неінфекційного походження).

Дозування: Застосовують одноразово впродовж 3-5 діб внутрішньом’язево, підшкірно або внутрішньовенно (повільно) у разових дозах (у мл на 10 кг маси тіла):

коні і велика рогата худоба – 0,2-0,4 мл;

лошата і телята – 0,5-1,0 мл;

вівці та кози – 1,0-1,5 мл;

ягнята, козенята – 1,5-2,0 мл;

свині – 0,5-1,0 мл;

поросята – 1,0-1,5 мл;

собаки, коти, хутрові звірі та кролі – 0,5-2,0 мл;

Птиці – шляхом випоювання впродовж 4-5 діб у дозах (у мл на 1 л питної води):

бройлери і кури-несучки – 1,0-2,0 мл;

курчата, молодняк – 1,0-1,5 мл.

При хронічних захворюваннях тваринам вводять половину дози. При необхідно курс повторюють через 14 діб.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Не змішувати в одному шприці з іншими препаратами.

Період виведення (каренція):) Продукцію тваринництва використовують без обмежень.

Форма випуску: Флакони по 100 мл.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення. Після першого відбору препарат необхідно використати протягом 28 діб за умови зберігання в оригінальній упаковці при температурі від від 4 до 8 °С.


Роздрукувати (зберегти)