Ацидостоп

(розчин для перентального застосування)

Опис: Безколірний розчин для ін’єкцій та інфузій.

Склад: 1 мл препарату містить діючі речовини: бікарбонат натрію - 60 мг, ацетат натрію – 30 мг, цитрат натрію – 2 мг, наповнювач – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Ацидостоп – комплексний препарат-коректор кислотно-основного стану.

Препарат має виражені залужнюючі властивості, проте не спричиняє різкого зростання рН крові та міжклітинної рідини завдяки наявністю забуферених сполук. Відповідно, не виникає компенсаторна гіпервентиляція легень та посилення ацидозу. Внаслідок фізіологічного значення рН Ацидостопу, його можна вводити підшкірно. Сполуки-регулятори кислотності, які входять до складу препарату, не впливають на концентрацію глюкози та інсуліну в крові, відповідного порушення метаболізму вуглеводів та ліпідів у печінці, тому застосування Ацидостопу є доцільним при кетозах та гепатодистрофіях.

Застосування: Призначають великій рогатій худобі.

Застосовують профілактично та терапевтично в якості засобу корекції кислотно-основного стану при кетозах, ацидотичних станах (стресові фактори, хвороби інфекційної та неінфекційної етіології), токсикозах, гіпотрофії новонародженого молодняку.

Дозування: Препарат застосовують внутрішньовенно, інтраперитонеально або підшкірно, раз на добу у таких дозах:

Доросла велика рогата худоба – 250-750 мл.

Новонароджені телята - 2,5-3,5 мл на 1 кг маси тіла.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Не змішувати з розчинами, які володіють кислотними властивостями (аскорбінова кислота. тощо).

Період виведення (каренція):): Продукцію тваринництва використовують без обмежень.

Форма випуску: Флакони по 250 мл.

Зберігання: В сухому темному місці при температурі від 10 до 250С.

Термін придатності: 2 роки.


Роздрукувати (зберегти)