Утеродев

(для ін'єкцій)

Опис: Безколірний розчин для ін’єкцій.

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину: пропаранолол гідрохлорид – 5 мг, наповнювач – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Пропранолол відноситься до групи речовин-бета-адреноблокаторів, дія яких полягає у блокуванні адренорецепторів, чутливих до ряду гормонів та медіаторів (адреналін, норадреналін), що проявляється підвищенням скоротливості міометрію та антистресовими властивостями.

Застосування: Препарат призначають великій та дрібній рогатій худобі, свиням для стимуляції родової діяльності, атонії та гіпотонії матки, профілактики післяродових ускладнень (затримка посліду, синдром ММА, тощо), комплексному лікування ендометритів та метритів, покращенню заплідненості, отриманні ембріонів у тварин-донорів.

Дозування: Препарат вводиться внутрішньом’язево або підшкірно.

У дозі 10 мл на тварину: одноразово у день родів для стимуляції родової діяльності та профілактики післяродових ускладнень; дво- або триразово з інтервалом 12 годин при затримці посліду; дво- або триразово з інтервалом 24 години при субінволюції матки та у комплексі лікування ендометритів та метритів. Дрібна рогата худоба – 1 мл на 50 кг живої маси тіла.

У дозі 5 мл на тварину: великій рогатій худобі та свиноматкам одноразово при штучному осіменінні за 20-30 хв до його початку; при трансплантації ембріонів коровам-донорам за 10 - 15 хвилин до вимивання; свиноматкам одноразово після родів для профілактики синдрому ММА.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Не використовувати одночасно з адреноміметиками (ксилазин, рометар, ромпун), під час вагітності, аномаліях розвитку плодів.

Каренція: Продукцію тваринництва використовують без обмежень.

Форма випуску: флакони по 100 мл.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення. Після першого відбору препарат необхідно використати протягом 28 діб за умови зберігання в оригінальній упаковці при температурі від від 4 до 8 °С.


Роздрукувати (зберегти)