Дексадев

(для ін'єкцій)

Опис: Безколірний розчин для ін’єкцій.

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину: дексаметазону натрію фосфат – 2 мг, наповнювач – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Дексаметазон – синтетичний глюкокортикостероїд, який володіє протизапальними, антиалергічними, протинабряковими, глюнеогенез-стимулюючими властивостями. Механізм дії дексаметазону полягає у блокуванні вивільнення еозинофілами медіаторів запалення, зменшенні кількості гістамін-продукуючих клітин, активації ключових ферментів глюконеогенезу. Діюча речовина препарату після ін’єкції швидко проникає у тканини.

Застосування: Дексадев призначають коням, великій та дрібній рогатій худобі, свиням, собакам та кішкам. Препарат застосовують для лікування тварин при неінфекційних запальних процесах; як допоміжний засіб при гострих інфекційних захворюваннях у комбінації з відповідною антибактеріальною терапією; алергічному стані; алергічному ураженні шкіри; ламініті у великої рогатої худоби; укусах змій; метаболічних патологічних процесах; токсемії останнього періоду вагітності у жуйних тварин; стресових та шокових станах.

Дозування: Дексадев вводять внутрішньом’язево, підшкірно або внутрішньовенно у таких дозах: коні, велика рогата худоба – 5-10 мл / 400 кг маси тіла; свині, телята, дрібна рогата худоба – 1-2 мл / 50 кг маси тіла; собаки, кішки – 0,5-1 мл / 10 кг маси тіла, одноразово. При необхідності можливе повторне введення препарату через 48 годин.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Не застосовувати вагітним тваринам, тваринам з серцевою та нирковою недостатністю, при остеопорозі, під час вакцинації. Не застосовувати при вірусних інфекціях під час віремічної фази. Не використовувати коням для лікування ламіниту. При підозрі на інфекційний процес, препарат застосовується з антимікробними засобами, оскільки дексаметазон володіє імуносупресивними властивостями.

Каренція: Забій тварин на м’ясо дозволяється через 14 діб після останнього застосування препарату. Споживання молока в їжу людям дозволяється через 2 доби після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м’ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновок у лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску: флакони по 100 мл.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 10 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення. Після першого відбору препарат необхідно використати протягом 28 діб за умови зберігання в оригінальній упаковці при температурі від від 4 до 8 °С.


Роздрукувати (зберегти)