Целексиб

(для ін'єкцій)

Опис: Безколірний розчин для ін’єкцій.

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину: целекоксиб – 100 мг, наповнювач – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Целекоксиб – синтетична сполука з класу нестроїдних протизапальних речовин, що належать до інгібіторів циклооксигенази-2 (COX-2), які мають знеболюючі, жарознижуючі, протизапальні властивості. Механізм дії целекоксибу полягає у селективному інгібуванні COX-2 – ключового ферменту синтезу медіаторів запалення. Внаслідок високої селективності дії, целекоксиб не спричиняє побічні ефекти, що властиві іншим нестероїдним протизапальним препаратам (утворення виразок травного каналу, порушення ниркового кровотоку, геморагічні явища). Діюча речовина препарату після ін’єкції швидко проникає у тканини, де знаходиться тривалий час.

Застосування: Велика та дрібна рогата худоба − як протизапальний, болезаспокійливий та жарознижуючий засіб для лікування запальних процесів, спричинених захворюваннями органів дихання, травлення (у разі проведення відповідної антибіотикотерапії), набряком молочних залоз, гострим маститом, запальних процесів опорно-рухового апарату.

Коні − лікування запальних та больових станів при захворюваннях опорно-рухового апарату (кульгавість травматичного походження, артрит, артроз, травми суглобів (розтягнення зв’язок, синовіїт), переломи, тендиніт, ураження копит (пододерматит, кульгавість), запалення після хірургічних втручань. Свині − протизапальна, аналгезуюча та жарознижуюча терапія при ММА-синдромі, лікування запальних та больових станів при захворюваннях опорно-рухового апарату (артрит, артроз, вивих, набряк, тендовагініт, травми); при респіраторних інфекціях.

Собаки та кішки – лікування тварин при захворюваннях опорно-рухового апарату (переломи, травматичні артропатії, розтягання зв’язок і сухожиль, остеоартрити, хронічні дегенеративні захворювання суглобів і ін.), а також для зменшення болю у післяопераційний період.

Дозування: Целексиб вводять підшкірно або внутрішньом’язево у таких дозах: велика рогата худоба, коні, вівці, кози, свині –1 мл на 50 кг маси тіла; собаки, кішки - 1 мл на 20 кг маси тіла, одноразово. При необхідності можливе повторне введення препарату через 48 годин. Не рекомендується вводити в одне місце більше 10 мл. препарату.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Не змішувати в одному шприці з іншими препаратами. Не застосовувати одночасно з іншими нестроїдними протизапальними засобами, глюкокортикостероїдами, а також з антикоагулянтами.

Каренція: Забій тварин на м’ясо дозволяється через 5 діб після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини. Молоко від корів під час та після лікування препаратом використовують без обмежень.

Форма випуску: флакони по 100 мл.

Зберігання: Сухе темне місце при температурі від 10 до 25 °С.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення. Після стерильного відкриття флакону препарат зберігати при температурі від 4 до 8 °С і використати протягом 28 діб.


Роздрукувати (зберегти)