Мастидев-Біо


Опис: Однорідна маса жовтуватого кольору для інтрацистернального введення.

Склад: 1 мл препарату містить діючі речовини: хлоргексидин біглюконат – 0,04 мг, наповнювач до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Целекоксиб –Хлоргексидин – антисептична речовина з групи бігуанідів, активний щодо грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Mycobacterium spp., Micrococcus spp.) і грамнегативних бактерій (Escherichia coli , Salmonella spp., Shigella spp., Klebsiella spp., Enterobacter spp., Proteus spp., Pseudomonas spp.), а також дріжджів (Candida spp.), дерматофітів (Dermatophytes , Microsporum), ліпофільний вірусів, хламідій. Не викликає звикання мікрофлори.. При внутрішньоцистернальному застосуванні хлоргексидин значний час залишається на поверхні епітеліальних клітин і не проникає у судинне русло.

Бензалконій хлорид – антисептична речовина з групи четвертинних амонійних сполук. Активний по відношенню до грампозитивних та грамнегативних бактерій, дріжджових та пліснявих грибків, найпростіших та деяких вірусів. Бензалконій хлорид має властивості поверхнево-активної речовини, що при застосуванні із хлоргексидином призводить до вираженого синергічного ефек.

Наповнювач володіє гіпертонічними властивостями, що призводить до видалення ексудату із зон запалення.

Застосування: Лікування великої рогатої худоби (корів), овець та кіз, хворих на субклінічний та клінічний мастит бактеріальної етіології, що викликані чутливими до складових препарату мікроорганізмами в період лактації.

Дозування: Інтрацистернально. Коровам вводять вміст однієї шприц-туби в уражену долю молочної залози, яку попередньо миють, здоюють і дезінфікують. Після введення препарату проводять легкий масаж ураженої чверті молочної залози (знизу доверху) для його рівномірного розподілу по всій цистерні. Повторне введення препарату проводять через 12-24 години. Вівцям та козам вводять половину вмісту однієї шприц-туби в уражену долю молочної залози згідно з вищевказаною схемою. Курс лікування 3-5 діб. Перед введенням шприц-тубу підігрівають до температури (35-38) °С на водяній бані і активно збовтують з метою отримання однорідної маси.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Не змішувати з іншими препаратами. Препарат несумісний з йодом, солями металів та аніонними миючими засобами (мило).

Каренція: Продукцію тваринництва використовують без обмеження.

Форма випуску: Шприци інтрамамарні (шприц-туба) по 10 мл.

Зберігання: Сухе, темне місце при температурі від 10 до 25 0С. Не зберігати разом з харчовими продуктами, напоями та кормами для тварин..

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.


Роздрукувати (зберегти)