Клоксадев DC

Опис: Однорідна маса жовтувато-білого кольору для інтрацистернального введення.

Склад: 1 мл препарату містить діючі речовини: клоксациліну бензатин – 150 мг, ампіциліну тригідрат – 50 мг, формоутворювач - до 1мл.

Фармакологічні властивості: Клоксадев DC – синергічна комбінація антибіотиків. Клоксацилін та ампіцилін – напівсинтетичні речовина з групи пеніцилінів. Діють бактерицидно, перешкоджають синтезу зовнішньої оболонки клітинної мембрани мікроорганізмів. Спектр дії поширюється на грампозитивні (Staphylococcus aureus, Streptococcus agalactiae, Str. uberis, Str. dysgalactiae, Corinebacterium pyogenes, Clostridium perfringens, Cl. pseudotuberculosis, Bacillus anthracis) і деякі грамнегативні бактерії (Neiserria spp.). Пролонгована форма клоксациліну та ампіциліну дозволяє підтримувати довгий час високу концентрацію діючої речовини на місці введення.

Застосування: Застосовується сухостійним коровам для профілактики та лікування субклінічного і клінічного маститу.

Дозування: Препарат застосовують у перший день після запуску корів. З профілактичною метою в кожну долю вимені вводять по 5 мл препарату. Перед введенням із кожної долі вимені слід здоїти залишки молока, вимити дійки та провести їх асептичну обробку. Вміст шприца-туби підігрівають до температури тіла та збовтують до отримання однорідної суміші. Безпосередньо із шприц-туби препарат повільно вводять внутрішньоцистернально. Відразу ж після цього, проводять легкий масаж дійки знизу до верху, витискаючи препарат із цистерни дійки в молочну цистерну вимені.

Протипоказання: Препарат не застосовувати лактуючим коровам та тим тваринам, яким до розтелу залишилося менше 28 діб. Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до клоксациліну бензатину та ампіциліну тригідрату.

Каренція: Споживання м’яса в їжу дозволяється через 28 діб після останнього введення препарату. Отримане до зазначеного терміну молоко та м’ясо згодовують непродуктивним тваринам або утилізують (залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини).

Форма випуску: Шприци інтрамамарні (шприц-туба) по 5 мл.

Зберігання: Сухе, темне місце при температурі від 10 до 25 0С. Не зберігати разом з харчовими продуктами, напоями та кормами для тварин.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.


Роздрукувати (зберегти)