Біосан


Опис: Очищене зерно пшениці червоного кольору.

Склад: 1 г препарату містить діючу речовину: бромадіалон – 5 мг, ароматизатор, зернова основа – до 1 г.

Фармакологічні властивості: Бромадіалон – антикоагулянт кумаринового ряду, який є антагоністом вітаміну К. При потраплянні в організм гризунів впродовж 24-48 годин бромадіолон порушує синтез білків протромбінового комплексу, внаслідок чого спостерігаються внутрішні кровотечі і тварини гинуть через 3-7 діб.

Застосування: Препарат застосовують для знищення щурів і мишей.

Дозування: Принаду розкладають у місцях перебування гризунів (недоступних для дітей, домашніх тварин), постійно заміщуючи з’їдений препарат новими порціями. Огляд принади проводять спочатку кожні 1-2 доби, надалі – раз на тиждень.

Застереження: При проведенні планової дератизації на території не допускати присутності домашніх тварин, сторонніх осіб, особливо дітей. Розкладати препарат мають право відповідні фахівці або інші особи, які пройшли інструктаж по роботі з даним отрутохімікатом. Всі роботи з препаратом проводити у спецодязі, розкладати приманки із засобом за допомогою гумових рукавичок, пінцетів, пластикових ложок. Не допускати потрапляння препарату на шкіру, слизові оболонки, всередину. У випадку забруднення шкіри препаратом старанно промити це місце водою з милом, при потраплянні препарату в шлунок – звернутися до лікаря. Залишки нез’їденого препарату, тару, трупи гризунів утилізують згідно чинних інструкцій з дератизації.

Форма випуску: Полімерні пакети по 200 г, 500 г, 1 кг.

Зберігання: Зберігати в місцях, недоступних для дітей і домашніх тварин, окремо від харчових продуктів, кормів і лікарських засобів, в пакетах з етикеткою при температурі від 10 до 25 °С.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.


Роздрукувати (зберегти)