Трематодев

(розчин для ін’єкцій)

Опис: Безколірний або жовтуватий розчин для ін’єкцій.

Склад:в 1мл препарату міститься діюча речовина: клорсулон – 100 мг, наповнювач – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Діюча речовина препарату – клорсулон – відноситься до групи бензенсульонамідів. Клорсулон стримує ензими, задіяні в гліколітичному шляху, первинному джерелі енергії у трематоди. Клорсулон також є конкурентним інгібітором 8-фосфогліцераткінази та фосфо-гліцеромутази та блокує окислення ацетату і пропіонату. Клорсулон також знижує рівні АТФ у трематод. Препарат не має ембріотоксичної, тератогенної і гонадотоксичного дії, малотоксичний.

Застосування: Препарат призначають великій та дрібній рогатій худобі для лікування та профілактики печінкових трематодозів (фасціольоз, дікроцельоз) та трематодозів травного каналу (парамфістоматоз).

Дозування: Трематодев застосовують одноразово, внутрішньом’язево або підшкірно в дозі 2 мг клорсулону на 1 кг маси тіла, що відповідає 1 мл препарату на 50 кг маси тіла. Не рекомендується вводити в одне місце більше 10 мл. препарату.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Період виведення (каренція):): Забій тварин на м’ясо дозволяється через 8 діб після останнього застосування препарату. Споживання молока в їжу людям дозволяється через 3 доби після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м’ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновок у лікаря ветеринарної медицини.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 8 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення. Після першого відбору препарат необхідно використати протягом 28 діб за умови зберігання в оригінальній упаковці при температурі від від 4 до 8 °С.


Роздрукувати (зберегти)