Девімектин

(премікс)

Опис: Однорідний порошок сірувато-білого кольору.

Склад: 1 г препарату містить діючу речовину: івермектин – 6 мг, наповнювач – до 1 г.

Фармакологічні властивості: Девімектин премікс – авермектиновий антигельмінтний препарат. Речовина посилює вивільнення гама-аміномасляної кислоти (ГАМК) в пресинаптичних нейронах. ГАМК – універсальний тормозний медіатор, який блокує постсинаптичну стимуляцію сусідніх нейронів у нематод. Шляхом стимуляції вивільнення ГАМК івермектин викликає параліч і загибель паразитів. Метаболізується івермектин в печінці шляхом окислювальних процесів, виділяється, головним чином, з фекаліями. Менше 5% препарату виводиться з сечею.

Застосування: Для профілактичної та лікувальної дегельмінтизації свиней викликаних шлунково-кишковими нематодами Ascaris suum, Hyostrongylus rubidus (статевозрілі та личинки четвертої стадії), Oesophagostomum spp., Strongyloides ransomi (статевозрілі); легеневими нематодами Metastrongylus spp. (статевозрілі); вошами Haematopinus suis; коростяними кліщами Sarcoptes suis.

Дозування: Девімектин премікс застосовується з кормом протягом 7 діб у наступних дозах:

свиням з масою тіла менше 40 кг – 333 г преміксу на тонну корму;

свиням з масою тіла більше 40 кг – 400 г преміксу на тонну корму.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Не застосовувати тваринам під час лактації та за 35 діб до дати пологів. Не застосовувати виснаженим тваринам.

Період виведення (каренція):): Забій тварин на м’ясо дозволяється через 7 діб після останнього застосування препарату. Отримане раніше встановленого терміну м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, в залежності від висновку ветеринарного лікаря.

Форма випуску: Полімерні пакети по 800 г.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення. Після першого відбору препарат необхідно використати протягом 5 діб за умови зберігання в оригінальній упаковці при температурі від від 4 до 8 °С.


Роздрукувати (зберегти)