Тіамодев 80

(водорозчинний порошок)

Опис:Водорозчинний порошок білого кольору.

Склад: 1 г препарату містить діючу речовину: тіамулін гідроген фумарат - 800 мг, наповнювач – до 1 г.

Фармакологічні властивості:Тіамулін – дитерпеновий напівсинтетичний антибіотик плевромутилінового ряду широкого спектру дії.

Тіамулін активний по відношенню до грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Listeria monocytogenes; Clostridium spp., Erysipelothrix sp.), грамнегативних бактерій (Enterobacter spp., Klebsiella spp., Salmonella spp., Spirochaetales spp., Serpulina spp., Haemophilus spp.), а також до мікоплазм.

Механізм дії тіамуліну полягає у пригніченні синтезу білків мікроорганізмів шляхом зв’язування з їх рибосомами та утвореннями неактивних ініціаторних комплексів, що блокує ріст поліпептидного ланцюга.

Застосування: Призначають свиням та птиці (курчата-бройлери, ремонтний молодняк, індики, качки, гуси) для лікування та профілактики захворювань респіраторної (бронхопневмонії, ензоотична пневмонія свиней), травної (ентероколіти, дизентерія свиней), викликаних чутливими до дії препарату мікроорганізмів.

Дозування: Тіамодев 80 застосовують перорально з питною водою або кормом впродовж 3-5 діб:

птиці: 10-25 мг діючої речовини на 1 кг маси тіла або 140-280 г на 1000 л. води.

свиням: 9-20 мг діючої речовини на 1 кг маси тіла або 85-120 г на 1000 л. води.

Перед вводом препарату у систему водопостачання готується маточний розчин препарат/вода у співвідношенні 1 до 10.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до тіамуліну та інших плевромутилінів. Не застосовувати одночасно, а також впродовж 7 діб до і після використання препарату з іонофорними кокцидіостатиками (саліноміцин, монензин, мадуроміцин, наразин). Не використовувати племінним кнурам та курям-несучкам, яйця від яких застосовуються для харчових потреб людей. Не застосовувати тваринам з порушенням функції нирок, а також свиноматкам впродовж першого триместру супоросності.

Період виведення (каренція): М’ясо свиней дозволяється використовувати для харчових цілей через 7 діб після останнього застосування препарату, птиці – 4 доби. Отримане до зазначеного терміну м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновок у лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску: Пакети з полімерного матеріалу місткістю 10 г, 100 г, 1000 г.

Зберігання: Зберігають препарат у пакуванні виробника, в сухих темних місцях, при температурі від 10 до 25 °С.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.


Роздрукувати (зберегти)