Доксидев 80

(водорозчинний порошок)

Опис: Водорозчинний порошок жовтого кольору.

Склад: 1г препарату містить діючу речовину: доксицикліну гіклат - 800 мг, наповнювач – до 1 г.

Фармакологічні властивості: Діюча речовина препарату – доксициклін - антибіотик групи тетрациклінів другого покоління. Доксициклін – бактеріостатичний антибіотик з широким спектром дії. Препарат володіє широким спектром дії проти грампозитивних та грамнегативних бактерій (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Diplococcus spp., Corynebacterium spp., Erysipelothrix spp., Haemophylus spp., Pasteurella spp., Clostridium spp., Klebsiella spp., Actinobacillus pleuropneumoniae, Bordetella bronhiseptica, E. coli, Salmonella spp.). Також ефективний проти хламідій (Chlamydia), мікоплазм (Mycoplasma spp.) та рикетсій (Rickettsia spp.). Механізм дії речовини пов’язаний із затримкою синтезу білка. Доксициклін блокує прикріплення аміноацильної РНК до акцепторного місця, що гальмує приєднання нових амінокислот до пептидного ланцюга і, таким чином, інгібує синтез білка.

Діюча речовина препарату добре всмоктується і розподіляється по всім тканинам організму.

Застосування: Доксидев 80 призначають свиням та птиці для лікування захворювань респіраторної, травної, сечостатевої систем, опорно-рухового апарату та м’яких тканин, викликаних чутливими до дії препарату мікроорганізмами, в тому числі при клострідіозі, колібактеріозі, мікоплазмозі, лептоспірозі, ензоотичній пневмонії, тощо.

Дозування: Доксидев 80 застосовують перорально з питною водою або кормом 1 раз на добу впродовж 5 діб:

птиці: 24 мг препарату на 1 кг маси тіла або 120-240 г на 1000 л. води.

свиням: 12 мг препарату на 1 кг маси тіла або 120 г на 1000 л. води.

Перед вводом препарату у систему водопостачання готується маточний розчин препарат/вода у співвідношенні 1 до 10. Лікувальний розчин повинен служити єдиним джерелом питної води, його готують щодня в об’ємі, розрахованому на споживання тваринами протягом доби. При передозуванні препаратом у тварин можливі порушення функцій шлунково-кишкового тракту, зниження споживання корму.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Не застосовувати з бактерицидними антибіотиками (пеніциліни, тощо), кальцій-, магній- та залізовмісними препаратами, антацидами, тощо. Не застосовувати курям-несучкам.

Період виведення (каренція): М’ясо свиней дозволяється використовувати для харчових цілей через 10 діб, м’ясо птиці – через 6 діб після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновок у лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску: Пакети з полімерного матеріалу місткістю 10 г, 100 г, 1000 г.

Зберігання: Зберігають препарат у пакуванні виробника, в сухому темному місці, при температурі від 10°С до 25°С.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.


Роздрукувати (зберегти)