Амоксидев 60

(водорозчинний порошок)

Опис: Водорозчинний порошок білого кольору.

Склад: 1 г препарату містить діючу речовину: амоксициліну тригідрат - 600 мг, наповнювач – до 1 г.

Фармакологічні властивості: Амоксицилін є напівсинтетичним антибіотиком з групи амінопеніцилінів. Активний по відношенню до грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Actinomyces spp., Clostridium spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Listeria monocytogenes, Bacillus anthracis, Corynebacterium spp.) та деяких грамнегативних мікроорганізмів (Salmonella spp., Pasteurella spp., Haemophilus spp., Actinobacillus spp., Bordetella bronchiseptica, E. coli,., Fusobacterium spp., Moraxella spp., Proteus mirabilis). Амоксицилін не ефективний по відношенню до штамів, що продукують бета-лактамазу.

Механізм дії амоксициліну полягає у порушенні утворення клітинної стінки вегетативних форм бактерій за рахунок незворотного блокування пеніциллінзв’язуючих білків (ПЗБ) – ферментів карбоксипептидаз та транспептидаз.

Застосування: Призначають свиням, птиці (курчатам-бройлерам та ремонтному поголів’ю курей, індикам, качкам, гусям), молодняку великої та дрібної рогатої худоби для лікування та профілактики захворювань респіраторної (ринотрахеїти, бронхопневмонії, пневмонії), травної (гастроентерити, ентероколіти), сечостатевої систем (метрити, нефрити, уроцистити), опорно-рухового апарату та м’яких тканин (травми, міозити, дерматити, мастити), викликаних чутливими до дії препарату мікроорганізмами.

Дозування: Амоксидев 60 застосовують

Свиням, молодняку великої та дрібної рогатої худоби в дозі 10-20 мг амоксициліну тригідрату на 1 кг живої ваги (1,7-3,5г препарату на 100 кг маси тіла) з кормом або 120-250 г препарату на 1000 л питної води протягом 3-5 діб.

Птиці застосовують в дозі 7,5-15 мг амоксициліну тригідрату на 1 кг маси тіла з кормом або 85-170 г препарату на 1000 л питної води протягом 3-5 діб.

Перед вводом препарату у систему водопостачання готується маточний розчин препарат/вода у співвідношенні 1 до 10.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до пеніцилінів та інших бета-лактамів. Препарат не застосовувати кролям, хом’якам та іншим гризунам. Не застосовувати тваринам при важких порушеннях функціонального стану нирок. Не застосовувати жуйним тваринам з розвинутими передшлунками та курям-несучкам, яйця від яких призначаються для харчових потреб людям. Не застосовувати паралельно з іншими бактеріостатичними препаратами (тетрацикліни, макроліди, тощо).

Період виведення (каренція): М’ясо свиней дозволяється використовувати для харчових цілей через 3 доби, м'ясо птиці – через 2 доби, м’ясо худоби – через 7 діб, застосовування молока в їжу людям дозволяється через 2 доби після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м’ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновок у лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску: Пакети з полімерного матеріалу місткістю 10 г, 100 г, 1000 г.

Зберігання: Зберігають препарат у пакуванні виробника, в сухому темному місці, при температурі від 10 до 25 °С.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.


Роздрукувати (зберегти)