Тіамодев 20%

(для ін'єкцій)

Опис: Розчин для ін’єкцій жовтуватого кольору.

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину: тіамулін гідроген фумарат – 200 мг, наповнювач – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Тіамулін - напівсинтетичний антибіотик, який належить до групи плевромуліну. Антибіотик володіє бактеріостатичною дією, гальмує синтез білка у чутливих до нього мікроорганізмів. Препарат активний проти грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів (Brachyspirainnocens, Brachyspira pilosicoli, Leptospira spp., Clostridium perfringens, Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Listeria monocytogenes, Pasteurella multocida, Actinomyces pyogenes, Actinobacillus spp., Fusobacterium spp., Klebsiella pneumoniae, Haemophilus spp., Bacteroides spp., Campylobacter coli, Lawsonia intracellularis), а також хламідій та мікоплазм (Chlamydia spp., Mycoplasma spp.).

Застосування: Препарат призначають телятам до 1 року та свиням для лікування захворювань респіраторної, травної та сечостатевої систем, опорно-рухового апарату, викликаних чутливими до дії препарату мікроорганізмами, в тому числі при мікоплазмозі, дизентерії свиней, респіраторних хворобах, тощо.

Дозування: Тіамодев 20% вводять внутрішньом’язово у дозі 1-1,5 мл на 20 кг маси тіла (10-15 мг тіамуліну на 1 кг маси тіла), раз на добу впродовж 3-5 діб. Не рекомендується вводити в одне місце більше 15 мл препарату.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Не застосовувати тваринам із захворюваннями нирок і печінки та в період виношування і лактації. Не застосовувати одночасно, а також впродовж 7 діб до і після використання препарату з іонофорними кокцидіостатиками (саліноміцин, монензин, мадуроміцин, наразин). Не використовувати супоросним свиноматкам (перший триместр).

Період виведення (каренція):Забій тварин на м’ясо дозволяється через 5 діб після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини. Під час лікування можливе почервоніння шкіри у тварин. В таких випадках лікування слід припинити.

Форма випуску: Флакони по 100 мл.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення. Після першого відбору препарат необхідно використати протягом 28 діб за умови зберігання в оригінальній упаковці при температурі від від 4 до 8 °С.


Роздрукувати (зберегти)