Оксидев

(для ін'єкцій)

Опис: Розчин для ін’єкцій від жовтого до світло-коричневого кольору.

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину: окситетрациклін гідрохлорид - 200 мг, наповнювач – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Окситетрациклін – напівсинтетичний антибіотик тетрациклінового ряду широкого спектру дії. Діє бактеріостатично. Інгібує синтез білка шляхом зворотного зв’язку з рибосомальної субодиницею чутливих до препарату мікроорганізмів , і таким чином попереджає їх зв'язування з рибосомальною аміноацілтранспортною РНК. Активний по відношенню до грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Bac. anthracis, Listeria monocytogenes; Clostridium spp.), грамнегативних бактерій (E. coli, Enterobacter spp., Klebsiella spp., Salmonella spp., Yersinia spp.), а також до внутрішньоклітинних мікроорганізмів (рикетсії, хламідії, мікоплазми) та деяких найпростіших.

Застосування: Велика рогата худоба: лікування тварин, хворих на пастерельоз, бруцельоз, ентерит і гастроентерит, бронхопневмонію, метрит, мастит, анаплазмоз, кератокон’юнктивіт, сальмонельоз, колібактеріоз, мікоплазмоз, некробактеріоз, дифтерію телят, актиномікоз, хламідіоз та інші інфекції, що спричинені чутливими до окситетрацикліну мікроорганізмами.

Свині: лікування тварин, хворих на бронхопневмонію, ентерит, гастроентерит, пастерельоз, ММА-синдром, атрофічний риніт, дизентерію, мікоплазмоз та інші інфекції, що спричинені чутливими до окситетрацикліну мікроорганізмами.

Вівці та кози: лікування тварин, хворих на ентерит, інфекційний аборт, пієлонефрит, бруцельоз, артрит, пастерельоз, хламідіоз, інфекції органів дихання та інші захворювання, що спричинені чутливими до окситетрацикліну мікроорганізмами.

Дозування: Оксидев вводиться внутрішньом’язево у дозі 1 мл на 10 кг маси тіла одноразово. При тяжкому перебігу захворювання введення препарату можна повторити через 72 години.

Максимальний об’єм при введенні в одне місце: доросла велика рогата худоба – 20 мл; телята, вівці, кози – 10-15 мл, поросята, свині – 5-10 мл.

Період виведення (каренція):Забій тварин на м’ясо дозволяється через 22 доби після останнього застосування препарату. Споживання молока в їжу людям дозволяється через 3 доби (6 доїнь) після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м’ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку ветеринарного лікаря.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення. Після першого відбору препарат необхідно використати протягом 28 діб за умови зберігання в оригінальній упаковці при температурі від від 4 до 8 °С.


Роздрукувати (зберегти)