Метродев П.Д.

(для ін'єкцій)

Опис: Розчин для ін’єкцій жовтуватого кольору.

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину: метронідазолу – 50 мг, наповнювач – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Діюча речовина препарату – метронідазол – відноситься до групи нітроімідазолів. Метронідазол активний по відношенню до грампозитивних та грам негативних спороутворюючих та споронеутворюючих облігатних анаеробів (Clostridiumspp., Bacteroidesspp., Spirochaetalesspp., Serpulinaspp., Fusobacteriumspp., Actinomycesspp.), найпростіших (Trichomonasspp., Leishmaniaspp., Entamoebaspp., Histomonasspp., Balantidiumspp., Eimeriaspp.). Механізм дії метронідазолу полягає у руйнуванні ДНК мікроорганізмів, які відновлюють сполуку до токсичних нітровмісних метаболітів.Пролонгований наповнювач Метродев ПД сприяє утворенню депо сполуки на місці ін’єкції. Препарат володіє постантибіотичним ефектом..

Застосування: Призначають непродуктивним тваринам: жуйним (верблюди, лами, буйволи, тощо), декоративним свиням, собакам, кішкам, хутровим звірям для лікування захворювань травної та сечостатевої систем, м’яких тканин, викликаних чутливими до дії препарату мікроорганізмами, в тому числі при дизентерії, трихомоніозі, гістомонозі, кокцидіозі тощо.

Дозування: Метродев ПД вводять внутрішньом’язово в дозі 1 мл на 10 кг живої ваги (5 мг метронідазолу на 1 кг живої ваги) при дизентерії викликаної Treponemaspp., 2 мл на 10 кг маси тіла при дизентерії збудником якого є анаероби, а також при балантидіозі. Препарат вводять одноразово. При необхідності можливе повторне введення препарату через 48 годин. Не рекомендується вводити в одне місце більше 15 мл. препарату.

Кролям і нутріям препарат дають з водою в дозі 0,4-0,5 мл на 1 кг маси тіла протягом 2-3 діб.

Птиці – 5-6 мл на 1 л води протягом 10 діб.

Протипоказання:Індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Не змішувати в одному шприці з іншими препаратами. Не застосовувати препарат одночасно з спиртовмісними засобами та в першу третину вагітності. Не використовувати продуктивним тваринам.

Форма випуску: Флакони по 100 мл.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення. Після першого відбору препарат необхідно використати протягом 28 діб за умови зберігання в оригінальній упаковці при температурі від від 4 до 8 °С.


Роздрукувати (зберегти)