Лінкол П.Д.

(для ін'єкцій)

Опис: розчин для ін’єкцій жовтуватого кольору.

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину: лінкоміцину гідрохлорид - 100 мг, колістину сульфат – 850 тис. ОД, пролонгований наповнювач – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Лінкол ПД – синергічна комбінація антибіотиків. Лінкоміцин – це лінкозамідний антибіотик, продукт життєдіяльності Streptomyces lincolnensis. Діє переважно на грампозитивні та грамнегативні мікроорганізми, включаючи Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Bacillus anthracis, Corynebacterium spp., Actinobacillus spp., Bordetella spp., деякі види Nocardis та Actinomyces spp. Особливо ефективний проти Serpulina hyodysenteriae та Mycoplasma spp. Механізм дії – інгібування білкового синтезу на рівні рибосомної субодиниці 50S.

Колістин – циклопептидний антибіотик, активний по відношенню до грамнегативних мікроорганізмів (E. coli, Pseudomonas aeruginosa, Aerobacter aerogenes, Corynebacterium spp., Haemophilus influenzae, Klebsiella spp., Salmonella spp., Shigella spp., Pasteurella spp.). До колістину майже не чутливі грампозитивні мікроорганізми. Механізм дії колістину полягає у деструкції фосфоліпідів бактеріальної мембрани, завдяки чому не розвивається набута стійкість чутливих мікроорганізмів.

Застосування: Лінкол ПД призначають молодняку великої та дрібної рогатої худоби, свиням, собакам та кішкам для лікування захворювань респіраторної, травної, сечостатевої систем, опорно-рухового апарату та м’яких тканин, викликаних чутливими до дії препарату мікроорганізмами, в тому числі при колібактеріозі, інфекційних артритах, дизентерії свиней, ензоотичній пневмонії, тощо.

Дозування: Лінкол ПД вводять внутрішньом’язево або підшкірно у дозі 1 мл на 10-15 кг маси тіла, одноразово. При необхідності можливе повторне введення препарату через 48 годин. Не рекомендується вводити в одне місце більше 20 мл препарату.

Протипоказання: Не застосовувати для тварин з підвищеною чутливістю до компонентів препарату. З обережністю застосовувати тваринам з нирковою недостатністю. Не використовувати жуйним тваринами з розвинутими передшлунками (старше 6 міс. віку). Не застосовувати паралельно з іншими антибіотиками (пеніциліни, макроліди, тетрацикліни тощо).

Період виведення (Каренція): Забій тварин на м’ясо дозволяється через 10 діб після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску: Флакони по 100 мл.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення. Після першого відбору препарат необхідно використати протягом 28 діб за умови зберігання в оригінальній упаковці при температурі від від 4 до 8 °С.


Роздрукувати (зберегти)