Енродев Форте

(для ін'єкцій)

Опис: Розчин для ін’єкцій жовтуватого кольору.

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину: енрофлоксацин – 100 мг, пролонгуючий наповнювач – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Енрофлоксацин – антибіотик, який належить до групи фторхінолонів, володіє широким спектром дії проти грампозитивних та грамнегативних бактерій.

Енрофлоксацин проявляє бактерицидну активність відносно таких мікроорганізмів: Е. coli, Pseudomonas spp., Salmonella spp., Campylobacter spp., Haemophilus spp., Pasteurella spp., Bordetella spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Klebsiella spp., Proteus spp., Vibrioparahaemolyticus, Staphylococcus aureus, Streptococcus spp., Clostridium perfringens, Actinobacillus spp., Fusobacterium spp., Enterococcus spp. та інших, а також згубно діє на мікоплазми (Mycoplasma spp.), лептоспіри (Leptospira spp.) та хламідії (Chlamydia spp.).

Після парентерального введення енрофлоксацин швидко і повністю абсорбується завдяки високій біодоступності. Його максимальна концентрація в крові досягається в середньому через 6 год., терапевтична концентрація підтримується впродовж 2-х діб. Енрофлоксацин частково метаболізується в печінці і виводиться з організму з сечею і жовчю. Енрофлоксацин має високий рівень розподілу. Органи, в яких може спостерігатися найбільша концентрація – легені, печінка, нирки, кишечник. Пролонгований наповнювач Енродев Форте сприяє розширенню судин у місці ін’єкції, що призводить до швидкого потрапляння діючої речовини у кровоносне русло. Пролонгована форма енрофлоксацину тривалий час находиться у крові та міжтканинній рідині.

Пролонгований наповнювач Енродев Форте сприяє розширенню судин у місці ін’єкції, що призводить до швидкого потрапляння діючої речовини у кровоносне русло. Пролонгована форма енрофлоксацину тривалий час находиться у крові та міжтканинній рідині.

Застосування: Препарат призначають великій та дрібній рогатій худобі, свиням, собакам і котам для лікування захворювань респіраторної, травної, сечостатевої систем і шкіри, викликаних чутливими до дії препарату мікроорганізмами, в тому числі при колібактеріозі, сальмонельозі, ензоотичній пневмонії тощо.

Дозування: Препарат вводять підшкірно або внутрішньом’язево у дозі 0,5-0,75 мл на 10 кг маси тіла, одноразово. При необхідності можливе повторне введення через 48 годин. Не рекомендується вводити в одне місце більше 15 мл препарату.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Не застосовувати тваринам з клінічними ознаками захворювань центральної нервової системи, опорно-рухової системи або ушкодження хрящів суглобів. Не застосовувати для лікування: собак дрібних порід до 12-місячного віку; собак великих порід до 18-місячного віку; кошенят до 2-місячного віку, вагітних сук і кішок, а також м’ясоїдних тварин в період лактації в зв’язку з негативною дією на формування хрящової тканини. Не застосовувати одночасно з тетрациклінами, хлорамфеніколом, циклоспорином та макролідами (еритроміцином) у зв’язку з можливістю виникнення токсикозу.

Період виведення (Каренція): Забій тварин на м’ясо дозволяється через 14 діб, 5 діб свиням після останнього введення препарату. Споживання молока від корів в їжу людям дозволяється через 7 діб, від кіз – через 5 діб після останнього застосування препарату. Отримані до зазначеного терміну м’ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску: Флакони по 100 мл.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення. Після першого відбору препарат необхідно використати протягом 28 діб за умови зберігання в оригінальній упаковці при температурі від 4 до 8 °С.


Роздрукувати (зберегти)