Цефтіодев Форте

(для ін'єкцій)

Опис: Суспензія для ін’єкцій світло-жовтого або світло-коричневого кольору, однорідна.

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину: цефтіофуру гідрохлорид – 200 мг, наповнювач – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Цефтіофуру гідрохлорид – напівсинтетична речовина з групи цефалоспоринів третього покоління і має широкий спектр бактерицидної дії щодо грампозитивних і грамнегативних бактерій (включаючи продукуючі бета-лактамазу штами), а також щодо деяких анаеробів: Escherichia coli, Pasteurella haemolytica, Pasteurella multocida, Haemophilus somnus, Actinobacillus pleuropneumoniae, Haemophilus parasuis, Salmonella cholerasuis, Streptococcus suis, Streptococcus zooepidemicus, Pasteurella spp., Staphylococcus spp., Actynomyces pyogenes, Salmonella typhimurium, Streptococcus agalactiae, S. dysgalactiae, S. bovis, Klebsiella spp., Citrobacter spp., Enterobacter spp., Bacillus spp., Proteus spp., Fusobacterium necrophorum, Bacteroides melaninogenicus і ін. Механізм дії цефтіофура гідрохлориду полягає в блокуванні синтезу клітинних стінок бактерій, пригнічуючи синтез пептидоглікану.

Застосування:Велика та дрібна рогата худоба: лікування тварин, хворих на гострий некробактеріоз, післяродовий метрит, а також при захворюваннях органів дихання, що спричинені чутливими до цефтіофуру мікроорганізмами (Pasteurella multocida, Mannheimia haemolytica та Haemophilus somnus, Fusobacterium necrophorum, Bacteroides melaninogenicus, Porphyromonas asaccharolytica, Escherichia coli, Arcanobacterium pyogenes та Fusobacterium necrophorum).

Свині: лікування тварин при захворюваннях органів дихання, що спричинені чутливими до цефтіофуру мікроорганізмами (Pasteurella multocida, Actinobacillus pleuropneumoniae, Streptococcus suis).

Дозування: Цефтіодев форте вводять одноразово внутрішньом’язево або підшкірно у дозах: великій та дрібній рогатій худобі - 1 мл на 25-30 кг маси тіла (8 мг цефтіофуру гідрохлориду на 1 кг маси тіла), свиням – внутрішньом’язево в дозі 1 мл препарату на 20 кг маси тіла (10 мг цефтіофуру гідрохлориду на 1 кг маси тіла) . Перед застосуванням флакон з препаратом ретельно струшують.

Протипоказання:Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до цефтіофуру або інших бета-лактамних антибіотиків. Не вводити внутрішньовенно. Не застосовувати тваринам із захворюваннями нирок. Не застосовувати одночасно з тетрациклінами, хлорамфениколом, макролідами та лінкозамідами.

Побічні дії: При внутрішньом’язевому введенні препарату може спостерігатися гіперемія і опухання тканин в місцях ін’єкцій, які зникають упродовж 11-28 днів.

Період виведення (каренція):Забій тварин на м’ясо дозволяється через 20 діб після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Молоко від корів під час та після лікування препаратом використовують без обмежень.

Форма випуску: Флакони по 100 мл.

Зберігання: Сухе темне місце при температурі від 10 до 25 °С.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення. Після стерильного відкриття флакону препарат зберігати при температурі від 4 до 8 °С і використати протягом 28 діб.


Роздрукувати (зберегти)