Амоксидев Форте

(для ін'єкцій)

Опис: Розчин для ін’єкцій зеленувато-жовтого кольору.

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину: амоксицилін – 150 мг, L-аргінін та пролонгуючий наповнювач – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Амоксицилін – напівсинтетична речовина з групи амінопеніцилінів. Активний по відношенню до грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Actinomyces spp., Clostridium spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Listeria monocytogenes, Bacillus anthracis, Corynebacterium spp.) та деяких грамнегативних мікроорганізмів (Salmonella spp., Pasteurella spp., Haemophilus spp., Actinobacillus spp., Bordetella bronchiseptica, E. coli,., Fusobacterium spp., Moraxella spp., Proteus mirabilis). Амоксицилін не ефективний по відношенню до штамів, що продукують бета-лактамазу. Механізм дії амоксициліну полягає у порушенні синтезу клітинної стінки бактерії шляхом інгібування ензимів транспептидази та карбоксипептидази, що викликає осмотичний дисбаланс та загибель мікроорганізмів у фазі росту.

L-аргінін сприяє покращенню стану печінки, що проявляється пригніченням процесів ліпопероксидації, нормалізацією активності антиоксидантної системи та ферментів мітохондрій, супроводжується зростанням синтезу оксиду азоту у печінці; сприяє зменшенню вмісту продуктів пероксидного окиснення ліпідів, зниженню рівня ендогенної інтоксикації.

Пролонгований наповнювач Амоксидев Форте сприяє розширенню судин у місці ін’єкції, що призводить до швидкого потрапляння діючої речовини у кровоносне русло. У препараті присутні дві пролонговані форма амоксициліну, одна з яких тривалий час находиться у крові та міжтканинній рідині, а інша - швидко проникає у клітини.

Застосування: Препарат призначають великій та дрібній рогатій худобі, свиням, собакам та кішкам для лікування захворювань респіраторної (тонзиліти, трахеїти, пневмонії, бронхіти, риніти, синусити, бронхопневмонії), травної (гастрити, ентеритити, перитоніти), сечостатевої систем (нефрити, піеліти, піелонефрити, уретрити, уроцистити, мастити, метрити, агалактія), опорно-рухового апарату (артрити, артрози, травми суглобів, тенденіти, ураження копит), шкіри та м’яких тканин (екземи, дерматити), викликаних чутливими до дії препарату мікроорганізмами, в тому числі при колібактеріозі, стрептококозі, тощо.

Дозування: Амоксидев Форте вводять внутрішньом’язево або підшкірно у дозі 1 мл на 10 кг маси тіла, одноразово. При необхідності можливе повторне введення препарату через 72 години. Не рекомендується вводити в одне місце більше 15 мл. препарату.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Не змішувати в одному шприці з іншими препаратами. Не призначати тваринам з нирковою недостатністю. Не застосовувати одночасно з антибіотиками групи цефалоспоринів, тетрациклінів, макролідів.

Період виведення (Каренція): Забій тварин на м’ясо дозволяється через 14 діб після останнього застосування препарату. Споживання молока в їжу людям дозволяється через 4 доби після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м’ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Зберігання: Сухе темне місце при температурі від 10 до 25 oС.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення. Після першого відбору препарат необхідно використати протягом 14 діб за умови зберігання в оригінальній упаковці при температурі від від 4 до 8 °С


Роздрукувати (зберегти)