Амоксидев 15 П.Д.

(для ін'єкцій)

Опис: Суспензія для ін’єкцій білого кольору.

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину: амоксициліну тригідрат – 150 мг, пролонгований наповнювач – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Амоксицилін – напівсинтетична речовина з групи амінопеніцилінів. Активний по відношенню до грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Actinomyces spp., Clostridium spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Listeria monocytogenes, Bacillus anthracis, Corynebacterium spp.) та деяких грамнегативних мікроорганізмів (Salmonella spp., Pasteurella spp., Haemophilus spp., Actinobacillus spp., Bordetella bronchiseptica, E. coli,., Fusobacterium spp., Moraxella spp., Proteus mirabilis). Амоксицилін не ефективний по відношенню до штамів, що продукують бета-лактамазу. Механізм дії амоксициліну полягає у порушенні синтезу клітинної стінки бактерії шляхом інгібування ензимів транспептидази та карбоксипептидази, що викликає осмотичний дисбаланс та загибель мікроорганізмів у фазі росту.

Застосування: Препарат призначають великій та дрібній рогатій худобі, свиням, собакам та кішкам для лікування захворювань респіраторної (тонзиліти, трахеїти, пневмонії, бронхіти, риніти, синусити, бронхопневмонії), травної (гастрити, ентеритити, перитоніти), сечостатевої систем (нефрити, піеліти, піелонефрити, уретрити, уроцистити, мастити, метрити, агалактія), опорно-рухового апарату (артрити, артрози, травми суглобів, тендиніти, ураження копит), шкіри та м’яких тканин (екземи, дерматити), викликаних чутливими до дії препарату мікроорганізмами, в тому числі при колібактеріозі, стрептококозі, тощо.

Дозування: Перед застосуванням препарат струшують для утворення однорідної суспензії. Амоксидев 15 ПД вводять внутрішньом’язево або підшкірно у дозі 1 мл на 10 кг маси тіла (15 мг амоксициліну на 1 кг маси тіла), одноразово. При необхідності можливе повторне введення через 48 годин. Не рекомендується вводити в одне місце більше 20 мл. препарату. Перед застосуванням вміст флакона необхідно ретельно збовтати до отримання однорідної суспензії.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Не змішувати в одному шприці з іншими препаратами. Не призначати тваринам з нирковою недостатністю. Не застосовувати одночасно з антибіотиками групи цефалоспоринів, тетрациклінів, макролідів.

Період виведення (Каренція): Забій тварин на м’ясо дозволяється через 7 діб після останнього застосування препарату. Споживання молока в їжу людям дозволяється через 4 доби після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м’ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновок у лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску: флакони по 100 мл.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 до 25 °С. Препарат зберігати окремо від харчових продуктів, напоїв, у тому числі від корму для тварин.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення. Після першого відбору препарат необхідно використати протягом 28 діб за умови зберігання в оригінальній упаковці при температурі від від 4 до 8 °С.


Роздрукувати (зберегти)