Маркер спрей


Опис: Рідина червоного, зеленого або синього кольору відповідно у формі аерозолю.

Склад: барвник, спирт, пропілент.

Застосування: Маркувальна фарба є досконалою для точного виявлення періоду спарювання (oestrus - лат.). Також маркувальну фарбу можна застосувати з метою звичайного маркування тварин для розпізнавання.

Точно наноситься, тривалий час зберігається на шкірі. Місце нанесення фарби має бути чистим і сухим. Перед використанням маркер-спрей необхідно добре струсити. Наносити на корінь хвоста або круп тварин. Після використання переверніть флакон і натисніть на розпилювач, щоб прочистити насадку. Розпилювати на відстані 30-40 см.

Застереження: Умисне неправильне використання може бути шкідливим для здоров’я.

Перша допога: У разі попадання фарби в шлунок зверніться до лікаря. У разі контакту з очима негайно промийте великою кількістю води та зверніться до лікаря. Промивайте очі проточною водою протягом 15 хвилин. У разі контакту зі шкірою, негайно промийте місце попадання милом і великою кількістю води.

Утилізація: Не спалювати флакони після використання. Порожні флакони здавати у спеціальні центри утилізації.

Форма випуску: Аерозольний балон об’ємом 500 см3.

Зберігання і техніка безпеки: Тримати в недоступному для дітей місці. Зберігати маркувальну фарбу в приміщенні з вентиляцією, захищати від сонячного світла та використовувати при температурі не вище +50 °С. Тримати подалі від джерел відкритого вогню. Не палити. Не розпиляти фарбу на полум’я або розпечені матеріали. Уникати контакту фарби зі шкірою та очима. При користуванні фарбою одягнути захисні окуляри. Після закінчення роботи з фарбою добре вимити руки.

Ризик: Легкозаймистий. Може викликати подразнення шкіри.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення.


Увага!!!

Зберігати в сухому захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі не вище 45оС. Не розпилювати поблизу вогню. Не розбирати, не проколювати, не спалювати.


Роздрукувати (зберегти)