Кубазол


Опис: В’язка рідина від жовтого до коричневого кольору зі специфічним запахом складників у формі аерозолю.

Склад: 1 мл препарату містить: дьоготь березовий – 45 мг, допоміжні речовини – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Дьоготь березовий має сильну антисептичну, місцевоподразнюючу, протизапальну, інсектицидну, протипаразитарну та дезінфікуючу дії, покращує кровообіг, стимулює регенерацію епідермісу пошкоджених тканин, посилює процес ороговіння, підсушує рани та прискорює їх заживлення. В малих концентраціях (3-5%) активізує ріст грануляції, у великих (вище 10%) – різко послаблює.

Застосування: Зовнішньо для лікування великої рогатої худоби, коней, овець, кіз, свиней, собак, при захворюваннях копит та кігтів, при яких рекомендується застосування дьогтю (загнивання рогової стрілки); після операційного втручання на копитах і кігтях; для лікування поверхневих подряпин і дефектів шкіри та кігтів; для догляду за кігтями після косметичних процедур; для стабілізації пов’язок на копитах; лікування дерматомікозів домашніх тварин, особливо в початковій стадії або при видужуванні, коли проявляється підсушуюча дія дьогтю; для лікування ран, викликаних канібалізмом домашньої птиці та свиней.

Дозування: Перед застосуванням балон необхідно збовтати, щоб попередити закупорювання отвору розпилювача. Препарат наносять шляхом обприскування хворого місця з відстані 15-20 см, так, щоб розчин не стікав. При лікуванні копит, кігтів рекомендується повторити обприскування 2-3 рази, при чому кожного разу необхідно зачекати, щоб попереднє обприскування повністю висохло. За необхідності аплікацію можна повторити через 2 тижні.

Протипоказання: Продукцію тваринництва використовують без обмежень.

Каренція: Забій тварин на м’ясо дозволяється через 5 діб після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини. Молоко від корів під час та після лікування препаратом використовують без обмежень.

Форма випуску: Аерозольний балон об’ємом 160 см3.

Зберігання: Сухе темне місце при температурі від 10 до 25 °С. Не зберігати разом з харчовими продуктами, напоями, у тому числі з кормами для тварин. Уникати високих температур та вогню. Не ударяти, не відкривати, не кидати у вогонь. Зберігати у закритому та недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.


Увага!!!

Зберігати в сухому захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі не вище 45оС. Не розпилювати поблизу вогню. Не розбирати, не проколювати, не спалювати.


Роздрукувати (зберегти)