Фітоспрей


Опис: Безколірна рідина зі специфічним запахом ефірних олій у формі аерозолю.

Склад: 1 мл препарату містить діючі речовини: ефірні олії чайного дерева – 10 мг, кайєпуту – 9,5 мг, сосни сибірської – 7,5 мг, ялівця – 6 мг, гвоздики – 10 мг та евкаліпту – 0,5 мг; допоміжні речовини – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: Ефірна олія чайного дерева виявляє протизапальну дію; сприяє підвищенню проникності епітеліоцитів шкіри для біологічно активних речовин; є стимулятором регенерації та інгібітором фіброзування; має протимікробну дію, гальмуючи ріст колоній мікроорганізмів Staphylococcus aureus, Streptococcus betahaemolyticus, Pseudomonas аеrugіnоsа, Candida albicans, Malassezia furfur, Trichophyton mеntаgrорhуtеs і Trichophyton rubrum, Aspergillus niger, Proteus vulgaris і Legionella pneumophilla. Ефірна олія кайєпуту виявляє протизапальну, протинабрякову, протисвербіжну дію, близьку за ефективністю до галогенізованих стероїдів. Ефірна олія сосни сибірської проявляє загальнозміцнюючу, антимікробну, протизапальну, болезаспокійливу, ранозагоювальну, кровоспинну, імуномодулюючу, антиоксидантну та репелентну дію. Олія гвоздики має фунгіцидні властивості. Ефірна олія евкаліпту – є ефективним антисептиком при гнійних запаленнях, має протизапальні властивості.

Сукупні складові препарату зумовлюють виражену антисептичну, протизапальну, бактеріостатичну, тонізуючу, пом’якшувальну, місцево знеболюючу, регенеративну, репелентну дії, що сприяє швидкому загоєнню ран.

Плівка що утворюється, підсушує уражену поверхню, зменшує контакт з патогенною флорою середовища, нормалізує функції шкіри.

Після аплікації активні речовини препарату накопичуються в епідермісі, переважно у зернистому шарі.

Застосування: Зовнішньо. Для лікування у сільськогосподарських та домашніх тварин захворювань поверхневих шарів шкіри та копит, інфікованих мікроорганізмами, чутливими до діючих речовин препарату.

Велика та дрібна рогата худоба: лікування ушкоджень шкіри (ран, тріщин сосків, порізів, подряпин, травм, опіків, обморожень, висипів, грибкових захворювань, екзем, фурункулів, карбункулів, укусів ектопаразитів), інфекційних уражень рогів та ратиць, панарицію, трофічних виразок, відкритих абсцесів різної етіології і локалізації, а також для обробки шкіри після хірургічних втручань.

Коні: лікування травматичних та хірургічних ран (у тому числі після кастрації), інфекційних уражень копит, гниття копитної стрілки панарицію, виразок, відкритих абсцесів різної етіології і локалізації, а також для обробки шкіри після хірургічних втручань.

Свині: лікування травматичних та хірургічних ран (у тому числі після кастрації, стерилізації, купірування хвостів, інфекційних уражень ратиць, ексудативного епідерміту, травм при канібалізмі, міжпальцевого некробактеріозу, укусів ектопаразитів, забоїв, виразок і відкритих абсцесів різної етіології та локалізації.

Собаки, коти: лікування травматичних та хірургічних ран (у тому числі після кастрації, стерилізації, купірування вух і хвостів, видаленні пухлин), міжпальцевих дерматитів, панарицію, піодермії, екзем, грибкових захворювань, опіків, обморожень, розчісувань, укусів ектопаразитів, забоїв, виразок і відкритих абсцесів різної етіології та локалізації.

Хутрові звірі (норка, песець, лисиця), кролі: лікування самопогризань, закусів шкіри, піодермії, екзем, розчісувань, у кролів хірургічних ран після кастрації.

Дозування: Препарат застосовують зовнішньо, місцево. Перед нанесенням уражену ділянку ретельно очищують від сторонніх тіл, ексудату, некротизованих тканин. Перед застосуванням балон струшують. Препарат наноситься на уражену ділянку шкірного покриву тварин шляхом розпилювання з відстані 15-20 см. Нанесення препарату повторюється 2-3 рази після висихання попереднього шару. Обробку проводять 1-2 рази на добу до повного одужання тварини.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Каренція: Продукцію тваринництва використовують без обмежень.

Форма випуску: Аерозольний балон об’ємом 160 см3.

Зберігання: Сухе темне місце при температурі від 10 до 25 °С. Не зберігати разом з харчовими продуктами, напоями, у тому числі з кормами для тварин. Уникати високих температур та вогню. Не ударяти, не відкривати, не кидати у вогонь. Зберігати у закритому та недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.


Увага!!!

Зберігати в сухому захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі не вище 45оС. Не розпилювати поблизу вогню. Не розбирати, не проколювати, не спалювати.


Роздрукувати (зберегти)